banner-umi-super
Dnes sa začala šíriť internetom zaujímavá informácia od UMi, ktorá hovorí o predstavení nového produktu „s poistením“. Táto informácia je dosť nejednoznačná a veľa nám o produkte nehovorí. Donúti nás však aspoň zamyslieť sa nad tým, čo by to vlastne mohlo byť.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Poistenie od spoločnosti UMi môže byť podané rôznymi spôsobmi. Nižšie sa dočítate o zopár nápadoch, ktoré ním môžu byť.

Klasické poistenie

Počas používania smartfónu sa vám môže prihodiť mnoho nepríjemných situácií. Jednou z najčastejších je určite pád, či už na zem, betón, do záchodu, alebo z 10. poschodia. Kým za normálnych okolností by ste museli zariadenie vymeniť a vysoliť zaň plnú sumu, s poistením od UMi by tomu mohlo byť inak. Jednou z možností napríklad je, že by ste za smartfón zaplatili len 50% ceny. Takéto poistenie by sa určite zišlo a veľa zákazníkov by ho možno aj využilo.

umi poistenie-1

Odolný telefón

Ďalšou možnosť je, že UMi by predstavilo odolný telefón. Vyššie spomínané poistenie by síce malo zaručiť, že zaplatíte napríklad len 50% sumy, no v žiadnom prípade vám nezaručí, že smartfón nerozbijete. Dobrým riešením je teda aj odolný telefón do naozaj extrémnych podmienok, pričom už je vyššia pravdepodobnosť, že smartfón len tak ľahko nezničíte.

Odolný kryt

Posledný tip hovorí o dodatočnom ochrannom kryte pre „neodolné“ smartfóny. Podobný už mal napríklad aj Samsung pri svojej S7, ktorý sa volal „Jungle Case“. K takejto myšlienke nás privádza fakt, že príslušenstvo k smartfónom býva často lacné a jedná sa v podstate o akési postenie zariadenia.

umi-odolny-telefon
Čoho predstavenia sa nakoniec dočkáme, by sme sa mali dozvedieť už budúci týždeň. Čo si o „poistení“ myslíte vy?

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom