banner-ulefone-future

Ulefone Future sa radí medzi smartfóny, ktoré si našli cestu na slovenský trh trochu neskôr. Predsa len, tento zaujímavý počin od Ulefone je na trhu už nejaký ten čas a dokonca sme ho už stihli aj podrobiť našim podrobným testom.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Model Future sa stal vlajkovou loďou spoločnosti Ulefone, no napriek tomu disponuje výbavou skôr strednej triedy. Avšak, vzhľadom na to, že výrobca sa snaží prinášať čo najlacnejšie zariadenia, je to pochopiteľné. Ulefone Future sa určite neradí medzi tradičné čínske smartfóny a od ostatných sa v niekoľkých smeroch odlišuje. Bezrámikový displej je pritom prvou špeciálnou vlastnosťou. Okrem toho spomenieme aj jeho uhlopriečku 5,5 palcov a FullHD rozlíšenie. Procesor MediaTek Helio P10 a 4 GB RAM je dostatočná konfigurácia na to, aby smartfón poskytol plynulý chod a svižný multitasking. Úložisko poskytuje používateľovi 32 GB, no nie je problém si ho rozšíriť microSD kartou o ďalších 128 GB.

UleFone Future môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

ulefone future official 16

TIP: Recenzia | Ulefone Future: Budúcnosť zatiaľ v nedohľadne

Na zadnej strane nájdeme okrem kovového tela aj 16 MPx snímač od Samsungu a na prednej strane obstaráva fotky 5 MPx snímač. Operačnýn systémom je najnovší Android 6.0.1 Marshmallow v takmer čistej podobe. Jednodennú výdrž zabezpečí 3000 mAh batéria s technológiou rýchleho nabíjania. Zaujme aj plná podpora LTE na Slovensku, DualSIM, USB typu C a snímač odtlačkov prstov. Ulefone Future sa po dlhej dobe objavil aj v prvom slovenskom e-shope, ktorý ho ponúka za 293 €, čo je takmer 100 € navýšenie oproti bežnej čínskej cene.

Zobraziť slovenskú cenu Ulefone Future

ulefone-future-predpredaj-nahlad

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
18%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
82%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.