Pred niekoľkými rokmi väčšina ani len netušila, že umelá inteligencia „ovládne“ svet. Dnes je už neoddeliteľnou súčasťou našich životov a sprevádza ľudstvo v takmer každej činnosti. Dokáže vytvárať grafiky, písať texty, robiť práce a takto by sa dalo pokračovať do nekonečna. Toto všetko z nej robí ultimátny nástroj a človek má zrazu po ruke akéhosi virtuálneho asistenta, ktorý za neho vyrieši každý jeden problém.

Z boja o najlepšiu AI medzi technologickými gigantmi ťaží celá spoločnosť a nič nenasvedčuje tomu, že by malo tempo spomaliť. Ani nemusí. Vďaka tomu máš aj ty nové možnosti, s ktorými sa budeš cítiť ako kráľ digitálneho sveta. Nemusíš vedieť programovať, urobí to za teba. Nemusíš dokonca už volať ani grafikovi, stačí jeden krátky prompt a o pár sekúnd dostaneš výsledok. Zadarmo, časovo nenáročne a z pohodlia domova.

Nezáleží na práci, ktorú vykonávaš. Pre každého sa nájde takýto využiteľný nástroj pre efektívnejší, produktívnejší a praktickejší život. V minulom článku sme ti ukázali 26 AI nástrojov, ale tentokrát to nebude len o ChatGPT alebo Midjourney. Redakcia FonTech.sk kontaktovala informatika Martina Spana, ktorý robí prednášky a školenia o umelej inteligencii a spoločne ti prinášame ďalšie skvelé AI funkcie.

Web za pár sekúnd
Tento článok je dostupný členom Fontech PREMIUM

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú