banner-mi5s
Každoročne sú zľavové akcie čoraz úspešnejšie a výnimkou nebol ani tohtoročný Black Friday. Ten priniesol naozaj vysoké predajné čísla aj e-shopu Gearbest.com, ktorý zákazníkom priniesol fantastické zľavy. V týchto zľavách bolo zahrnutých mnoho smartwatch hodiniek, gadgetov či iných zariadení. Samozrejme, nechýbali ani smartfóny a e-shop sa s nami podelil o 3 najpredávanejšie smartfóny počas Black Friday.

Xiaomi Redmi 4

Cena v bleskovom výpredaji: 147 €!

xiaomi-redmi-4-black-friday-1

Kúpiť Xiaomi Redmi 4 len za 147 €!
3 GB RAM a 32 GB ROM

V Black Friday výpredaji mal veľký úspech zástupca strednej triedy od Xiaomi. Model Redmi 4 skrýva pod kapotou procesor Snapdragon 625 od spoločnosti Qualcomm. S ním spolupracuje operačná pamäť RAM o veľkosti 3 GB a vnútorné úložisko má kapacitu 32 GB. Prednú stranu zariadenia obsadil 5″ displej s FullHD rozlíšením. Na ľavej strane sa usídlil aj hybridný slot pre dve SIM karty. Ten je však možné kombinovať aj s microSD kartou až do veľkosti 128 GB.

xiaomi-redmi-4-black-friday

Celý smartfón je napájaný až z 4100 mAh batérie. Fotoaparát Redmi 4-ky dosahuje rozlíšenie 13 MPx na zadnej strane a predný snímač má rozlíšenie 5 MPx. Pod šošovkou sa nachádza aj snímač odtlačkov prstov. V smartfóne nájdete operačný systém Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou MIUI 8. Za šedú verziu s 3 GB operačnej pamäte RAM a 64 GB vnútorného úložiska teraz zaplatíte len 147 €!

Xiaomi Mi5S

Cena po zľave: 288 €!

xiaomi-mi5s-black-friday

Kúpiť Xiaomi Mi5S za skvelých 288 €!
3 GB RAM a 64 GB ROM
Kupón XIAOMI5SBR

Fantastické akcie neobišli ani túto vlajkovú loď, model Mi5S. Vylepšený nástupca populárnej Mi5-ky obsahuje novší 64-bitový procesor Snapdragon 821, ktorý dodáva smartfónu poriadnu porciu výkonu. Zrejme najväčšou zmenou je nová, hliníková konštrukcia s výraznejším oddelením antén na zadnej strane. Výrobca vymenil aj pôvodný snímač odtlačkov prstov za nový s ultrazvukovou technológiou snímania. Fotoaparát so snímačom IMX378 od Sony má rozlíšenie 12 MPx a obsahuje väčšie pixely, s ktorými dokáže zachytiť kvalitnejšie fotky aj v horších svetelných podmienkach. Pre selfie fotky je tu predný snímač s rozlíšením 4 MPx.

mi5s

TIP: Recenzia | Xiaomi Mi5S: Minoritné vylepšenia vedú k dokonalosti

S procesorom spolupracuje operačná pamäť RAM o veľkosti 3/4 GB v závislosti od vnútorného úložiska. V prípade verzie s 3 GB RAM je dostupných maximálne 64 GB vnútornej pamäte a bohužiaľ chýba aj 3D Touch technológia, ktorou je vybavená len najvyššia verzia smartfónu. Zákazníka poteší aj prítomnosť rýchleho UFS 2.0 úložiska. Prednú stranu smartfónu tvorí 5,15″ FullHD displej, ktorý podáva farby naozaj verne a má skvelé pozorovacie uhly. Xiaomi Mi5S je napájaný z 3200 mAh batérie, ktorá sa dá nabíjať technológiou Quick Charge 3.0. Výrobca nezanevrel ani na LTE pripojenie, Wi-Fi pripojenie či NFC. Tento fantastický smartfón si môžeš zakúpiť už za 288 € s naším zľavovým kupónom XIAOMI5SBR.

Yotaphone 2

Cena po zľave: 108 €!

yotaphone-2-black-friday

Kúpiť Yotaphone 2 s dvoma displejmi za 108 €!
2 GB RAM a 32 GB ROM

Hlavným trhákom tohto ruského smartfónu je sekundárny displej na zadnej strane zariadenia. Prednú stranu výrobca osadil 5-palcovým AMOLED displejom s FullHD rozlíšením a na zadnej strane sa nezvyčajne nachádza sekundárny displej. Ten prichádza s rozlíšením 960 x 540 vo veľkosti 4,7″ a ide v podstate o technológiu elektronického papiera, ktorá ma nízku spotrebu energie. K ďalšiemu vybaveniu patrí aj procesor Snadpragon 801, ktorý dokáže stále ponúknuť dostatok výkonu. S ním pracuje 2 GB operačná pamäť RAM. Do tretice tu máme grafický akcelerátor Adreno 330, ktorý zvládne aj novšie herné tituly.

yotaphone-2-black-friday-1

Vnútorné úložisko pre súbory má kapacitu 32 GB. Fotoaparát dosahuje rozlíšenie 8 MPx s možnosťou nahrávania FullHD videí, zatiaľ čo predný fotoaparát vytvorí svojky v rozlíšení 2,1 MPx. Yotaphone 2 je napajaný 2500 mAh batériou a nechýba ani LTE konektivita. Ak vás zaujal tento nezvyčajný model s dvoma displejmi, môže byť tvoj už za 108 €!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP