Od svojho predstavenia minulý rok bola Tesla Model 3 predmetom intenzívnych špekulácií, či už medzi výrobcami elektrických áut, alebo fanúšikmi na sociálnych sieťach. Americký výrobca svoj nový model zahalil rúškom tajomstva a úpenlivo ho chránil pred zrakmi ľudí. 

Od oficiálneho predstavenia Modelu 3 sa snažila spoločnosť auto všemožne maskovať. Zašla dokonca až tak ďaleko, že úplne zakrývala auto pri nabíjaní, či maskovala volant a veľkú obrazovku na palubnej doske. Postupne sa ale na svetlo sveta začali dostávať reálne fotografie, a tak široká verejnosť spoznala elektromobil, ktorý má doslova vytvoriť revolúciu v automobilovom priemysle.

zdroj fotogrfie: Imgur

Tentoraz tu tak máme ďalšie reálne zábery Modelu 3, ktoré unikli na verejnosť. Fotografovi You You Xue sa podarilo naraziť na novinku v San Matteo v Kalifornii. Podľa jeho vlastných slov ihneď chytil fotoaparát do rúk a vytvoril tieto jedinečné zábery. Interiérové snímky ukazujú palubnú dosku s veľkou 17-palcovou obrazovkou. Po nevýrazných predprodukčných verziách vyzerá tento variant interiéra rozhodne omnoho lepšie.

zdroj fotografie: Imgur

Nenechaj si ujsť
Chudobný interiér dokonca bez výduchov Tesly Model 3 pôsobí poriadne lacno. Pozri si najnovšie fotografie

Čo sa týka samotných fotografií You You Xuea, na sociálnych sieťach sa kvôli nim rozpútal poriadny boj. Samotný You sa snaží svoje fotky všemožne chrániť. Po tom, ako známy youtuber MKBHD zdieľal jeho fotografie, Xue požadoval odstránenie z dôvodu porušenia autorských práv.

Aj na základe toho je vidieť, čo dokáže samotná Tesla Model 3 a jej reálne zábery rozpútať medzi fanúšikmi. Si spokojný s najnovším dizajnom? 

zdroj fotografií: Imgur

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP