Drony sú síce pre mnohých stále futuristické zariadenia, avšak majú čoraz väčšiu základňu fanúšikov. Tí preferujú overenú kvalitu od spoločnosti DJI.

Vietor z predajných plachát spoločnosti sa snažia zobrať aj menší čínski výrobcovia, ktorí to skúšajú rôznymi lacnejšími alternatívami. Veľkej obľube v posledných mesiacoch čelí model DJI Mavic Pro, a to najmä vďaka kompaktným rozmerom a relatívne ľahkému ovládaniu. Týmto smerom sa vydala aj spoločnosť VISUO pri modeli  XS809W. Minimálne dizajnom sú si tieto dva drony nesmierne podobné, čo rozhodne nie je na škodu.

dronzdroj fotografie: VISUO

Vieš ho totiž zložiť aj do batohu a prenášať počas cestovania. 6-osová gyroskopická stabilizácia umožňuje bezpečné lietanie aj v zhoršených podmienkach a umožňuje začiatočníkom bezpečné manévrovanie. V spodnej časti konštrukcie je integrovaná 2 MPx kamera so záznamom HD videa a 120-stupňovým záberom. Live prenos obrazu do tvojho smartfónu zabezpečuje špeciálna aplikácia ako pre Android, tak aj pre iOS a bezdrôtová WiFi konektivita.

zdroj fotografie: VISUO

Kúpiť dron VISUO XS809W

Celková doba lietania je okolo 10 minút vďaka 900 mAh batérii. Dobitie na maximálnu kapacitu potom zvládneš už za 50 minút. V balení sa, samozrejme, nachádza aj príslušný ovládač. Na ňom okrem bežných ovládacích tlačidiel nájdeš aj tlačidlo určené pre funkciu automatického návratu späť na miesto vzletu. Ak ťa riadky vyššie dokázali zaujať, dron môže byť tvoj už za výborných 44 € pri použití kupónu LCXRM7953B. Poštovné je síce zadarmo, no môže sa vyskytnúť prípadná platba DPH, ktorá by predstavovala len necelých 9 €.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú