Dlho očakávaná hra z prostredia Hviezdnych vojen – Star Wars Battlefront II sa pomaly odhaľuje a dnes tu máme vďaka najnovšiemu traileru kompletnú ponuku hry.

Herné štúdio Dice dnes predstavilo všetky mapy Galaxy Assault módu titulu Star Wars Battlefront II. Objavia sa tu mapy z prequel éry, z pôvodnej trilógie a dokonca aj mapy z novej série.

Mapy Prequel éry

Dostupné budú 3 rôzne prostredia – Kamino, Kashyyyk a Theed. V prípade prvej mapy budeš bojovať proti klonom na umelo vytvorenom ostrove. V druhej mape budeš bojovať za separatistov, ktorí sú vysadení na pobreží Kashyyyku, kde na nich čakajú Wookiovia a armáda klonov. V poslednej, tretej mape zas budeš útočiť na hlavné mesto Naboo.

Originálna éra

Star Wars Battlefront II
Zobraziť celú galériu (2)
Star Wars HQ / Youtube

V tejto časti ťa čaká celkovo až 5 máp. Death Star II – Boj bude prebiehať na nedokončenej Hviezde smrti. Endor – Útok na základňu Impéria po prebratí AT – AT walkera. Mos Eisley – StormTroopers za účelom zničiť skrytý U-Wing zaútočia na mesto Mos Eisley. Yavin 4 – Obrana proti útočiacemu Impériu v chráme na planéte Yavin 4. Hoth – Návrat na ľadovú planétu

Nová éra

Start Wars Battlefront II
Zobraziť celú galériu (2)
EA Star Wars / Youtube

V poslednej časti tohto hracieho módu budú dostupné znova tri mapy Jakku, Takodana, Starkiller Base. Všetky sa budú niesť v duchu boja odboja proti Prvému rádu. Rozdiel bude v tom, kde sa boj bude odohrávať. Lokality boja sú jasné priamo z názvu mapy.

Dostupných bude viacero módov, rovnako ako aj prepracovaný singleplayer. O niekoľkohodinovú zábavu je tak zaručene postarané. Rozhodne uchváti aj prepracovaná grafika s množstvom detailov. Hra vyjde 17. novembra, no beta verzia bude sprístupnená už 6. októbra.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú