V histórii hernej legendy Counter Strike sme sa stretli s mnohými grafickými vylepšeniami, ktoré upravovali mapy či modely postáv. Jedna z najlepších úprav za posledný čas však teraz prichádza s indického štúdia 13 Particles. Pomocou Unreal Enginu vytvorili tvorcovia realistickú mapu ako z prostredia Pripiati, ktorá by si získala srdce nejedného milovníka CS: GO, informuje PCGamesN.

Štúdio 13 Particles pretvorilo pôvodnú verziu mapy Cache, ktorú poznajú azda všetci hráči Counter Strike: Global Offensive. V novom prevedení však dostala omnoho krajšiu podobu a ohromné detaily, za čo vďačí využitiu spomínaného Unreal Enginu. Mapa teraz obsahuje viac rastlín, prepracovaná bola aj grafika stien a celého prostredia. Navyše sa nezabudlo ani na detailné tiene.

Tvorcovia pritom našli inšpiráciu pri tvorbe v prepracovanej verzii mapy Dust 2 od Wiktora Öhmana. Štúdio si však navrhlo všetky súčasti mapy samostatne, no viacero assetov čerpalo z knižnice Megascan.

Výsledok svojej práce zverejnilo štúdio 13 Particles na portáli ArtStation, kde nájdeme aj mnoho iných ukážok skvele odvedenej práce od týchto šikovných tvorcov.

Zdroj: PCGamesN, ArtStation

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom