Staré iPhony našli nové využitie. Nahradili brzdové doštičky

Mnohým fanúšikom Apple a jeho smartfónov sa môžu v zásuvkách váľať staré iPhony, ktoré už pravdepodobne nefungujú alebo sú jednoducho nepotrebné. Jeden automechanik ich však otestoval priamo v aute, informuje Drivetribe. Ako to dopadne, ak sa staré iPhony ocitnú na mieste brzdových doštičiek, aby zabrzdili ťažkú Toyotu Land Cruiser? Nuž, odpoveď už zrejme poznáš.

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!

FacebookInstagramYouTube

Pri tomto nezvyčajnom teste bola využitá 4. generácia iPhonov s kovovým telom, ktoré sa vošli do priestoru pre brzdové doštičky v aute, informuje The Drive. Napriek tomu, že dnes môže mať iPhone 4 hodnotu iba pre zberateľov, môže v kritických situáciách poslúžiť aj pri brzdení celého auta, avšak výsledok je každému jasný.

Oba smartfóny skončili po tomto teste nadobro poškodené. Hoci je na prvý pohľad takýto nápad skutočne nezmyselný, iPhony dokázali túto Toyotu zabrzdiť. Viac ti už napovie priložené video.

Zdroj: Drivetribe, The Drive

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie informácie zo sveta technológií

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách.