Jedna z najočakávanejších hier tohto tisícročia sa už budúcu jar konečne dočká svojho vydania. Reč je samozrejme o vynovenej verzii legendárneho japonského RPG Final Fantasy VII, ktoré podľa najnovších informácií dostane časovou exkluzivitu na PS4.

Tešíš sa aj ty na znovuzrodené siedme Final Fantasy minimálne tak ako my? Tak to ťa možno sklameme, teda ak nie si hráčom disponujúcim konzolou od Sony. Tototiž v uplynulých hodinách potvrdilo skrz, boxart najočakávanejšie remakeu všetkých čias, že hra bude až rok exkluzívna len pre PS4.

Prvotné špekulácie však naznačovali, že remake Final Fantasy VII nebude dostupný nikde inde mimo platformu Playstation, a to bez akejkoľvek možnosti portu na konkurenčné stroje. Tentokrát však tieto domnienky Sony suverénne zhodilo zo stola jednou malou nálepkou na boxarte, s popisom ,,Timed Exclusive until 3/3/2021.“ Či sa po roku hra objaví len na počítačoch alebo aj na Xboxe zatiaľ známe nie je.

Final Fantasy VII Remake

Hra, respektíve jej úvod, vychádza už 3. marca 2020. Zbytok hry by tak mal nasledovať v podobe voľných prídavkov, respektíve DLC. Autor hry, Tetsuya Nomura, takisto už potvrdil, že práce na druhej časti hry sú v plnom prúde. My by sme však prijali jednoliaty zážitok naraz, no uspokojíme sa aj s rozdelením na osobiné kapitoly. Prerábku tohto titulu totiž čakáme už viac ako dve dekády.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom