Československá fanúšikovská stránka Netflixu prišla s nie veľmi dobrou správou pre všetkých, ktorí sa aktuálne rozhodujú dať tejto streamovacej platforme šancu a radi by využili možnosť skúšobného mesačného predplatného zadarmo.

Skúšobné predplatné na mesiac zdarma už nie je dostupné pre používateľov v USA, potvrdzuje to aj portál TheVerge. Dá sa však očakávať, že ponuka zmizne aj na ostatných trhoch, vrátane toho slovenského a českého. Ak si zatiaľ túto možnosť nevyužil, máš zrejme posledné chvíle na to si mesiac predplatného zadarmo aktivovať.

Netflix znovu ukončuje svoji zkušební nabídku zdarma. Změna se nově týká Ameriky a podle všeho se brzo rozšíří i do…

Gepostet von Netflix CZ + SK Fans am Mittwoch, 14. Oktober 2020

Netflix však nedávno predstavil náhradu za mesačné predplatné zdarma, ktorou chce prilákať nových zákazníkov do svojej služby. Aj u nás totiž začal ponúkať niekoľko svojich najpopulárnejších filmov či dokonca niektoré epizódy seriálov bezplatne a dajú sa sledovať aj bez aktívneho predplatného.

Takýmto spôsobom plánuje spoločnosť prilákať nových zákazníkov, a tak sa zdá, že skutočne ide o efektívnejšiu alternatívu, ako mesiac plného prístupu úplne zadarmo. Počet aktívnych predplatiteľov sa v týchto dňoch blíži k hranici 200 miliónov.

Skúšobné účty sa navyše vo veľkom predávali aj na čiernom trhu, kde sa cena za ročný prístup k obsahu pohybovala na úrovní niekoľkých eur, informoval VNexpress. Používateľ po zakúpení takéhoto predplatného jednoducho každý mesiac dostával nové údaje na prihlásenie.

Zdroj: Facebook, TheVerge, VNexpress

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú