Česká lokalizácia Netflixu sa dočkala už viacerých pozitívnych zmien, vrátane nových titulkov k vybranému obsahu. Len nedávno sa potvrdilo, že služba prinesie fanúšikom Zaklínača aj český dabing, no teraz ich prekvapuje ďalšia fantastická správa. Netflix má už na jeseň priniesť do svojej knižnice stovky českých filmov, vrátane klasiky.

S týmito správami vyrukovala stránka Netflix CZ + SK Fans na Facebooku, ktorej odhalenia sa často ukážu byť ako pravdivé. Hoci nebolo rozšírenie ponuky filmov o českú klasiku a moderné tituly Netflixom oficiálne potvrdené, jeho používateľov v Česku, ale aj na Slovensku môžu tieto informácie poriadne nadchnúť.

Důkaz, že to Netflix s českým trhem myslí smrtelně vážně: na podzim do videotéky dorazí přibližně 150 až 200 českých filmů a to jak naprosté zlidovělé klasiky staršího data, tak novější snímky.

Gepostet von Netflix CZ + SK Fans am Donnerstag, 22. August 2019

To by znamenalo, že najväčšia streamovacia služba filmov a seriálov sprístupní v českej lokalizácii aj klasické filmy z minulého storočia, či modernejšie tituly v pôvodnom znení. Celkovo by malo ísť o 150 až 200 filmov, ktoré by mali byť do ponuky Netflixu zaradené už na jeseň. Diváci sa tak už čoskoro dozvedia, či si v tejto aplikácii pozrú, napríklad také Slunce, seno…, alebo podobné legendárne tituly z českej produkcie.

Zdroj: Netflix CZ + SK Fans

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom