Menej je niekedy viac. CEO Disney tvrdí, že spoločnosť produkuje príliš veľa Star Wars filmov

Spoločnosť Disney sa pripravuje na spustenie vlastnej streamovacej služby, no popri tom má jej CEO pochybnosti o množstve Star Wars filmov, ktoré za posledný čas vyšli. Už čoskoro sa pritom dočkáme ďalšieho pokračovania Star Wars: Episode IX – The Rise of Skywalker. Bob Iger si myslí, že Disney vyprodukoval v uplynulých rokoch príliš veľa Star Wars filmov, no vo výsledku sa dočkáme ďalšieho pokračovania tejto franšízy, informuje TechRadar.

To, že s ničím to netreba preháňať, môžu pre mnohých divákov predstavovať filmy a seriály, ktoré dostali viac častí a sérií, ako by bolo vhodné. Podobným spôsobom vníma Bob Iger filmy Star Wars z produkcie Disney, ktorých podľa jeho vyjadrení v rozhovore pre BBC Radio 4 vyšlo za krátky čas príliš veľa. On sám vníma tieto filmy ako niečo špeciálne, informuje Gizmodo.

V tomto prípade tak môže platiť, že menej je niekedy viac. Napriek týmto tvrdeniam výkonného riaditeľa Disney sa spoločnosť chystá vesmír Star Wars ešte rozšíriť. S príchodom služby Disney+ sa totiž dočkáme seriálu The Mandalorian a neskôr sa aj animovaného seriálu Star Wars: Rebels.

Zdroj: TechRadar, Gizmodo

Pošli nám TIP na článok