Generálnym riaditeľom O2 Slovakia bude od nového roka Igor Tóth

Novým generálnym riaditeľom spoločnosti O2 Slovakia od 1. januára 2021 sa stane doterajší šéf marketingu Igor Tóth. Doterajší generálny riaditeľ Peter Gažík, ktorý bol v O2 desať rokov, prijal ponuku riadiť maďarského telekomunikačného operátora Telenor (Telenor Magyarország), pričom od 1. januára 2021 v ňom bude zastávať pozíciu CEO.

Spoločnosť Telenor je od roku 2018 súčasťou skupiny PPF. Informovala o tom prostredníctvom tlačovej správy Tereza Molnár Head of Communications&Spokesperson spoločnosti O2. „Ponuka na moju úlohu v maďarskom Telenore je pre mňa osobnou aj profesijnou výzvou a prináša so sebou nový príbeh v novom prostredí,“ uviedol Peter Gažík.

Igor Tóth v spoločnosti O2 pracuje od roku 2008, pričom začínal ako špecialista pre prieskum trhu. Postupne prešiel viacerými pozíciami, na ktorých zodpovedal za riadenie marketingových aktivít v segmente rezidenčných a biznis zákazníkov zahŕňajúcich tarifné produktové portfólio vrátane stratégie značky, marketingovej komunikácie a tiež manažmentu hodnoty zákazníka.

V roku 2011 pôsobil v oblasti riadenia zákazníckej skúsenosti v centrále Telefónica Europe v Londýne. V roku 2017 získal historicky prvý titul Marketér roka. Riaditeľom marketingu sa stal 1. júla. 2015.

Zdroj: SITA

Pošli nám TIP na článok