1. apríl je síce ešte poriadne ďaleko, no z reportéra WLOS ABC 13 si už stihli jeho kolegovia poriadne vystreliť. Počas živého vysielania na Facebooku totiž kameraman zabudol vypnúť filtre, ktoré sa neskôr postarali o poriadnu zábavu- píše Gizmodo.

Reportér Justin Hilton počas vysielania ani len netušil, aký slávny sa tento záznam neskôr stane. Napriek tomu, že gro všetkého bolo neobvyklé sneženie v Asheville, väčšina sledujúcich tomu nevenovala veľkú pozornosť. Počas krátkeho vstupu sa na ňom totiž vystriedalo hneď niekoľko filtrov, o čom sa dozvedel až po jeho skončení.

Facebook Live blooper

When you're trying to do a serious Facebook Live about the weather and you accidentally tap the Mystery Mask filter. Poor Justin Hinton. 🤣More on this story: http://bit.ly/2PexYkK

Gepostet von WLOS ABC 13 am Donnerstag, 20. Februar 2020

Našťastie pre neho, filtre ho príliš nestrápnili. Naopak, z hodinu na hodinu sa video stalo virálnym a za krátku dobu ho videli desiatky tisíc ľudí. Podobný trapas pritom nie je neobvyklý. Už v minulosti sa podobný “kiks” podarilo vytvoriť kanadskej polícii, ktorá počas živého vysielania použila mačací filter.

Zdroj: Gizmodo, Facebook

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom