Nové iPhony ponúknu ešte lepšie možnosti pre nahrávanie videí. Vďaka tejto aplikácii

Spoločnosť FilMiC predstavuje aplikáciu DoubleTake, ktorá prináša nové funkcionality fotoaparátu pre iPhony radu 11. Podporuje aj súčasné nahrávanie videa predným a zadným fotoaparátom.

Apple má so spoločnosťou FilMiC veľmi dobré vzťahy, čo dokazuje aj jej prítomnosť pri predstavení nových iPhonov rady 11. FilMic vtedy ukázal, čoho je jeho softvér v súčinnosti s trojicou fotoaparátov novinky schopný. Ako informuje portál TechCrunch, teraz firma oficiálne predstavuje aplikáciu DoubleTake, ktorá prináša pre už aj tak výborný fotoaparát nové funkcionality.

Aplikácia napríklad umožní fotografom zachytiť obrázok s rôznymi ohniskovými vzdialenosťami na jednom zábere. Vizuálne je však asi najpútavejší režim, ktorý umožňuje natáčanie videí predným a zadným fotoaparátom naraz. Tento režim umožňuje aj takzvaný obraz v obraze, ktorý už poznáme aj z Androidov. Aplikáciu s novými funkciami ale využijú len majitelia iPhonu 11, 11 Pro a 11 Pro Max, informuje Gizmodo. Predošlá generácia iPhonu XS a XS Max je obmedzená iba na nahrávanie súčasne predným fotoaparátom a jedným zadným objektívom.

Zdroj: TechCrunch, Gizmodo

Pošli nám TIP na článok