Pokračovanie seriálu Narcos sa sústredí na mexický drogový kartel. Premiéry prvej série sme sa dočkali ešte na jeseň 2018, no už čoskoro nás streamovacia služba prekvapí ďalšími časťami z tohto sveta. Narcos: Mexico dostal nový trailer, ktorý odhaľuje detaily z pokračovania tohto populárneho seriálu. Netflix ho zaradí do svojej ponuky už 13. februára, upozornila facebookova stránka Netflix CZ + SK Fans.

Narcos: Mexico prináša divákom na Netflixe bližší pohľad do sveta drogových kartelov v Mexiku. Tomu najväčšiemu už v prvej sérii velil Félix Gallardo (Diego Luna). Seriál rozpráva príbeh kartelu Guadalajara, ktorý sa v 80. rokoch minulého storočia dostal v biznise s kokaínom na výslnie, informuje Independent.

Kartel vyšetrujú agenti DEA, Michael Peña a Kiki Camarena, ktorý sa však stal obeťou neľútostných zabijakov z drogového podsvetia. Po pripravovanej zrade členov kartelu sa Félix opäť vracia na scénu, no čakajú ho nemalé problémy. Záver prvej série seriálu nám prezradil, akým smerom sa vydá DEA a ďalšie detaily prezrádza aj nový trailer.

Zdroj: Netflix CZ + SK Fans, YouTube, Independent

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP