Mobilný operátor Orange je na slovenskom trhu už 25 rokov. V roku 1997 u nás, pochopiteľne, štartoval ešte ako vtedajší Globtel GSM, pri príležitosti osláv štvrťstoročia si však pre svojich zákazníkov pripravil „dátový darček“.

Orange zákazníkom daruje úctyhodných 25 GB dát, ktoré budú môcť vyčerpať ľubovoľne počas dvoch mesiacov od aktivácie tohto benefitu.

„Je to symbolické poďakovanie úplne všetkým našim súčasným zákazníkom, či už sú s nami pár mesiacov, alebo sú s nami od začiatku a viac ako dve desaťročia nezmenili telefónne číslo ani operátora. Všetkých z nich si veľmi vážime a naše výročie chceme týmto spôsobom osláviť spolu s nimi. Zároveň je to najlepší spôsob, ako umožniť každému z nich užiť si našu kvalitnú a bezpečnú sieť naozaj naplno,“ povedal Martin Hromkovič, riaditeľ úseku značky a marketingového úseku pre rezidenčných zákazníkov.

25 GB na dva mesiace úplne zadarmo

Zdá sa, že dáta zadarmo budú dostupné pre väčšinu zákazníkov, benefit si však bude treba manuálne aktivovať, hoci na túto možnosť bude operátor zákazníkov upozorňovať aj SMS správou.

Orange

Zoznam paušálov, ktoré 25 GB zadarmo v Orange môžu získať
  • zákazníci s paušálmi Go Safe, Go Safe Data a Go Yoxo
  • biznisový zákazníci s Go Safe Biznis vyšším ako 5 €
  • zákazníci so všetkými predplatenými kartami Prima
  • zákazníci vybraných VPN paušálov (ktorí nemajú airtimeové oceňovanie dát)

Aktiváciu darčeka vykonáš cez Zákaznícku zónu na webe, aplikáciu Môj Orange pre Android alebo iOS, prípadne SMS správou v tvare „25“ na číslo 425.

Aktivácia podľa operátora môže trvať aj 24 hodín od vyžiadania, na veľkú spotrebu predtým si tak dávaj pozor. Následne čerpáš 25 GB dát, počas 2 mesiacov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP