Špičkový herec a komik Adam Sandler si zahrá v ďalšom originálnom filme z produkcie Netflixu. Ako informovala československá fanúšikovská stránka Netflixu, Sandler sa v hlavnej úlohe zhostí role basketbalového hľadača talentov, ktorý bude chcieť zo svojho zverenca urobiť hviezdu NBA.

Adam Sandler je hviezdou viacerých filmov z produkcie Netflix a aktuálne je na obzore nová komédia s názvom Hustle, kde si Sandler zahrá spolu s ďalšími skvelými hercami ako Queen Latifah, Robert Duvall či Ben Foster, píše DigitalSpy.

Zábavný komik a herec Adam Sandler chystá pro Netflix další filmovou komedii. Tentokrát si zahraje opovrhovaného skauta…

Posted by Netflix CZ + SK Fans on Monday, October 26, 2020

Sandler bude hrať v novom filme  opovrhovaného basketbalového skauta, ktorý sa snaží spraviť z európskeho talentovaného hráča s pochybnou minulosťou hviezdu NBA. V rolí filmového hráča bude skutočný profesionál z NBA, Juancho Hernangomez.

Pevne veríme, že film zožne medzi fanúšikmi a kritikmi väčší úspech, než dve posledné komédie s Adamom Sandlerom z produkcie Netflixu. Murder Mystery získal na Rotten Tomatoes iba 42 %, komédie Hubie Halloween 48 %.

Zdroj: Facebook, DigitalSpy, Rotten Tomatoes

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom