3 exkluzívne hry z PlayStationu prichádzajú na počítače

Štúdio Quantic Dream takmer dvanásť rokov vyvíja hry exkluzívne len pre platformu PlayStation. To sa však teraz mení. Vyplýva to z oznámenia platformy Epic Games na konferencii GDC, informoval o tom portál VG247. Tri tituly štúdia Quantic Dream, ktoré bolo doteraz možné hrať len na konzole PlayStation, prichádzajú aj na počítače. Hry Beyond: Two Souls, Heavy Rain a Detroit: Become Human budú pre PC hráčov dostupné cez platformu Epic Games.

Kedy presne sa tak stane, ešte nie je jasné a v promo videu sa objavuje len oznámenie, že čoskoro. Podľa známych informácií, budú hry rok exkluzívne dostupné len cez Epic Games Store. Navyše, štúdio Quantic Dream oznámilo, že sa chce viac venovať multiplatformovým titulom a exkluzivita pre PlayStation v pôvodnej podobe končí.

Zdroj: VG247

Zdieľaj
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]