banner-note-7
Po neľahkom obnovení predajov Galaxy Note 7 stratilo mnoho zákazníkov záujem o produkty z mobilnej divíze Samsungu. Väčším problémom však je, že juhokórejskej spoločnosti začínajú vybuchovať aj iné, v našich končinách populárnejšie zariadenia.

Podľa ABC News sa na území USA objavilo celkovo 21 sťažností na práčky, ktoré vybuchli alebo sa z nich oddeľovali časti. Keďže Samsung patrí medzi majoritných predajcov bielej techniky na Slovensku, táto správa sa rýchlo rozšírila aj v našich končinách. Tieto podľa vyjadrenia spoločnosti „ojedinelé prípady“ sa objavili na zariadeniach, ktoré nemajú konkrétne sériové označenie. Oddeľovanie častí a údajné výbuchy mali na starosti abnormálne vibrácie, ktoré sa objavovali, hlavne keď zákazníci prali objemné predmety, ako posteľné prádlo.

Samsung Galaxy Note 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

ww9000_hero_1280

TIP: Samsung vyšetruje sťažnosti na prehrievajúce sa batérie už vymenených Galaxy Note 7

I preto bolo vydané formálne upozornenie na potenciálne nebezpečné kusy práčok, ktoré sa plnia zvrchu a boli vyrobené v rozmedzí od marca 2011 až po apríl 2016. Kúpili ste si novú práčku a chcete si byť istý, že je v poriadku? Navštívte stránky Samsungu, kde môžete zadať modelové číslo a samotná spoločnosť vám dá vedieť, či ste v ohrození. Gigant na záver radí, aby ste na práčkach, ktoré môžu byť rizikové, prali len na malých otáčkach.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP