banner-mi-note-2
Nie je to tak dávno, čo spoločnosť Samsung definitívne stiahla z trhu všetky modely, Galaxy Note 7, kvôli dobre známej chybe s batériou. Teraz sa kórejsky výrobca rozhodol aspoň trocha potešiť bývalých majiteľov Note 7-ky a budúcich zákazníkov. Do nového modelu, Samsung Galaxy S8, osadí výrobca oveľa väčšiu obrazovku v porovnaní s terajším Galaxy S7.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Spolu s oficiálnym ospravedlnením za chyby, ktoré Samsung v posledných mesiacoch spravil, sa to rozhodol aspoň mierne odčiniť a potešiť tak niektorých potenciálnych zákazníkov či sklamaných bývalých majiteľov Samsungu Galaxy Note 7. Nové správy hovoria o tom, že výrobca svoj budúcoročný high-end smartfón vybaví veľkými displejmi. Áno, množné číslo je na mieste, pretože sa šepká, že spoločnosť plánuje vyrábať dva veľkostné varianty nového Galaxy S8. Veľkosť by mala narásť z pôvodnej 5,1″ obrazovky klasickej S7-ky až na 5,7″ a pri Edge verzii by sa mohol displej zväčšiť až o 1,1″, na 6,2″ displej.

Samsung Galaxy S7 Edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

note7-fb

Displej novinky by mal byť roztiahnutý po oboch stranách, ktoré budú zakrivené. Pod obrazovkou bude domovské tlačidlo so snímačom odtlačkov prstov, ktoré by podľa najnovších správ malo byť zapustené do konštrukcie. To, že použitím veľkého displeja chce spoločnosť potešiť prioritne sklamaných majiteľov Note 7-ky, vyjadril v oficiálnom prehlásení aj analytik spoločnosti.

„V snahe zaujať potencionálnych majiteľov Note línie, ktorí preferujú väčší displej, sa spoločnosť Samsung rozhodla vybaviť veľkým displejom obe verzie budúcej vlajkovej lode, Galaxy S8.“

Väčší model z budúcoročnej dvojice zatiaľ nemá oficiálne označenie, no je možné, že sa spoločnosť prikloní k „plusovému“ označeniu, ktoré bude charakterizovať práve veľký displej zariadenia.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
18%
Páči sa mi to
45%
Chcem to
0%
Mám to
9%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
27%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]