V posledných dňoch si si na našom webe určite všimol väčšie zmeny, ktoré sú dôvodom osláv nášho druhého roka pôsobenia na slovenskej scéne s technologickými webmi. Oddnes nás budeš poznať pod novým názvom, FonTech.sk.

Každý človek musí v živote spraviť niekoľko obrovských krokov, či už úspešných alebo neúspešných, ktoré ho neustále posúvajú vpred. Dnes sme dva veľké kroky vpred spravili aj my. Náš web s pôvodným názvom FónyzČíny.sk budeš odteraz poznať pod finálnym názvom FonTech.sk. Názov presne odzrkadľuje to, čo na našich stránkach nájdeš. (Čínske) fóny + technológie sa stali našou obrovskou vášňou, vďaka ktorej ti denno denne prinášame jedinečný obsah, aký na iných slovenských weboch nájdeš len ťažko. Spolu so zmenou názvu sme sa rozhodli aktualizovať aj celkový dizajn nášho webu.

FonTech
Nezabudli sme ani na aktualizáciu mobilnej verzie webu

Mal by si vedieť
Stalo sa niečo naozaj nepríjemné, no ideme ďalej – vyjadrenie redakcie

Refreshnutý vzhľad FonTech.sk je založený na pôvodnom dizajnovom koncepte, ktorý bol špecifický prvkami najmodernejších webov 21. storočia. Pôvodný dizajn sme však dostali na úplne inú úroveň a vznikol tak aktuálny dizajn s novodobými farbami a farebnými prechodmi. Tie perfektne dotvára logo „eFka“ v technologickom štýle, ktoré sa stalo novým reprezentačným znakom nášho webu (pôvodný „Číňanko“ menom Fonzy zostane v našich srdciach). Snáď najviditeľnejšou dizajnovou zmenou je kompletne nové menu, ktoré dostalo moderný farebný prechod a tiež je oveľa kompaktnejšie, ako v predošlej verzii dizajnu. Pribudlo aj nové submenu, ktoré obsahuje položky zo starého „hamburger“ menu. Nový šat dostalo aj vyhľadávanie a slider na hlavnej stránke, ktorý pôsobí uhladenejším dojmom. Ak sa prescrolluješ až na spodok webu, uvidíš aj úplne novú pätu stránky. Nahradili sme aj pôvodné pätkové písmo, novým, modernejším fontom.

Svoj názor nový dizajn môžeš vyjadriť aj na našej FB stránke

Na úpravách a vylepšovaní technickej stránky nášho webu neustále pracujeme a veríme, že sa ti naše zmeny páčia. Budeme radi, ak vyjadríš svoj názor k aktualizovanému dizajnu do komentárov pod článok. Ak narazíš na nejakú chybu, neváhaj a kontaktuj nás!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP