Oslavy nášho druhého roka sme si predstavovali úplne inak. Ráno sme vstali s nesmiernym elánom a pripravovali sa na zatiaľ najväčší krok v našej histórii. Chceli sme si splniť ďalší z našich veľkých snov a opäť sa o niečo viac priblížiť k technologickým portálom zo zaužívanou tradíciou na Slovensku.

Áno, sme mladí a možno v niekoho očiach aj neskúsení či nebodaj namyslení. Nič to ale nemení na fakte, že vždy sme chceli byť takpovediac o krok vpred a odlíšiť sa niečím naozaj unikátnym. Premenovanie FónyzČíny na Fonyz malo byť teda krokom, ktorý naštartuje enklávu skvelých udalostí pre vás, našich fanúšikov. Možno si tiež poviete, že sme hlupáci, ktorí neberú ohľad na konkurenciu a chcú ťažiť z jej slávy. S týmito tvrdeniami sa ale absolútne nestotožňujeme a každého prácu si ceníme rovnakým dielom. Nielen z tohto dôvodu, ale z úprimných reakcií stálych fanúšikov sme usúdili, že tieto veľké zmeny neboli to pravé orechové. A preto berieme vaše názory a prosby adresované redakcii a nejdeme sa odkláňať úplne od pôvodného zamerania, lebo chceme robiť to, čo robíme dobre, a čo nás baví, a pre tých, ktorí našu prácu ocenia. Tak to je, bohužiaľ, a aj také veci sa v živote stávajú, no znamená to pre nás jedno obrovské ponaučenie, ktoré sa nedá nikde inde naučiť či získať.

Vždy sa spoľahni len a len na seba a ver len tým, ktorých si naozaj vážiš. V mene celej redakcie si chceme teda ujasniť všetky kroky, ktoré teraz podnikneme. Je to taktiež našou povinnosťou ukázať vám, čo sa v týchto dňoch v redakcii deje. Oficiálne vám teda oznamujeme, že sa smelo vrháme do ďalších mesiacov tvrdej driny s kompletne novým brandom FonTech.sk, ktorý vás bude zásobovať novinkami ako z čínskeho, tak aj z celého tecnologického priemyslu. Veríme tiež, že naďalej ostanete pri nás práve v takýchto časoch, kedy sa nejeden z nás pozerá do zrkadla a hovorí si, či má ešte zmysel snažiť sa a obetovať tisíce hodín v prospech koncového úspechu, ktorý môže dopadnúť aj takto. Lúčime sa teda v tomto článku tak trochu s rešpektom a pokorou, no o to väčšou vervou do ďalších mesiacov, v ktorých si naďalej stojíme za svojim, a to prinášať obsah hodný svetových kvalít. Veríme, že to spolu dokážeme splniť!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP