banner-redmi-note-3
Medzi známe čínske spoločnosti, ktoré prosperovali v tomto roku, patrí bezpochyby aj Oppo. K pripravovanej vlajkovej lodi na rok 2016 od tejto spoločnosti mnoho nevieme, no nedávno sa objavili informácie o pripravovanom zariadení, ktoré by mohlo zodpovedať novému Oppo Find 9.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Mnoho zahraničných zdrojov uvádza rôzne informácie, no nové pripravované zariadenie Oppo Find 9 príde takmer určite s novým chipsetom od Qualcommu, Snapdragonom 820, ktorý by opäť mal rozprúdiť vody mobilných technológií. Taktiež sa uvádzajú ďalšie informácie v podobe skutočne masívnej operačnej pamäte, ktorá by mala dosiahnuť kapacity 6 GB, podporou DualSIM, USB Type-C a nechýba aj 9 rôznych farebných variácií. Model Find 9 by mal prísť v zlatom, obsidiánovom, zafírovo modrom, emeraldovom zelenom a v ďalších 5 vyhotoveniach.

OPPO Find 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


oppo-find-9-1
Čo však nevidno na rendroch, či sa nenachádza medzi predbežnými špecifikáciami aj skener odtlačkov prstov, ktorý skutočne naberá s novými verziami operačného systému Android, ktorého jadrom je nadstavba ColorOS, zmysel. Polemizuje sa tak o integrovaní ultrazvukového skeneru do navigačného panelu, poprípade na bradu zariadenia či za displej. Informácie o predstavení novinky, dostupnosti či cene nie sú známe, keďže sa jedná o skoré predpoklady.

Zdroj: GizChina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP