Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

banner-oneplus-3
Ešte minulý rok sa internetom začali šíriť správy o tom, že spoločnosť OnePlus vyvíja vlastné smartwatch. Túto informáciu potvrdil jeden zo samotných zakladateľov tejto úspešnej spoločnosti, Pete Lau. Ten však následne priznal, že kvôli silnej konkurencii sa rozhodli vývoj týchto hodiniek ukončiť.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoločnosť OnePlus sa chce zameriavať hlavne na smartfóny a tým pádom by nové inteligentné hodinky predstavovali zbytočnú záťaž. Napriek tomu, že sa reálnej skúsenosti s týmito hodinkami asi už nikdy nedočkáme, máme možnosť si ich prezrieť na podrobných nákresoch. Tie uverejnil CEO spoločnosti, Carl Pei, na sociálnej sieti Twitter spolu so slovami: ,,Čo raz mohlo byť, no nikdy nebude“. Tieto slová naznačujú, že hodiniek od OnePlus sa v dohľadnej dobe takmer určite nedočkáme. Nákresy pochádzajú z minulého roka a ukazujú viacero možných dizajnov, ktoré táto čínska spoločnosť zvažovala.

ONEPLUS 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Dizajnová stránka je skutočne jedinečná a tak nám môže byť poriadne ľúto, že tieto smart hodinky nikdy nebudú predstavené. Hodinky taktiež ponúkali možnosť rýchlej a jednoduchej výmeny remienkov. Menšou náplasťou na fakt, že vlastných smartwatch sa od výrobcu OnePlus nedočkáme môže byť väčšia starostlivosť o najnovšiu vlajkovú loď OnePlus 3. Nie je náhodou škoda, že sa spoločnosť rozhodla zatratiť tieto dizajnovo veľmi podarené hodinky?

[tip color=“white“]TIP: Exkluzívne | Ako prví na Slovensku testujeme OnePlus 3, pýtajte sa, čo vás zaujíma [/tip]

Zdroj: Androidauthority.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú