OnePlus 3 dostáva menší update v podobe OxygenOS 3.2.4

banner-oneplus-3OnePlus rozhodne patrí medzi spoločnosti, ktoré sa snažia ponúknuť najlepší hardvér za čo najrozumnejšie peniaze. Bez dobrej podpory a optimalizácie softvéru je však výkonný hardvér len polovica cesty k úspechu. Aj navzdory niekoľkým softvérovým problémom sa OnePlus snaží o ten najlepší používateľský zážitok pri používaní OnePlus 3.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Spoločnosť zverejnila na svojom fóre správu o novej aktualizácii OxygenOS na verziu 3.2.4 pre OnePlus 3. Nejedná sa o žiadnu veľkú aktualizáciu a ide len o rýchlu opravu niektorých problémov, ktorými smartfón trpel. Ak máte nainštalovanú poslednú aktualizáciu, OTA balíček by mal mať veľkosť len 26 MB. Aktualizácia by mala riešiť problémy s automatickým reštartovaním smartfónu a taktiež by mala zlepšovať kvalitu hovoru. Aktualizácia ďalej implementuje aj rôzne systémové opravy, ktoré výrobca neupresnil. Posledná vec, ktorej sa aktualizácia týka, je optimalizácia sieťovej komunikácie. Balíček, bohužiaľ, neobsahuje novšiu úroveň opráv zabezpečenia. OnePlus dodal, že aj keď už bola aktualizácia vypustená, nemusí byť ešte dostupná pre všetkých, nakoľko je k majiteľom distribuovaná vo vlnách.

OnePlus 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Oxygen_3.2.4

Smutnou správou je, že pod príspevkom na fóre sa našlo aj pár negatívnych komentárov, kde sa majitelia staršieho OnePlus 2 pohoršujú nad tým, či už oni pre OnePlus nie sú dôležití. Vyzerá to tak, že výrobca nemá na opravy softvérových problémov staršej vlajkovej lodi čas alebo chce týmto spôsobom donútiť k potenciálnej kúpe nového smartfónu, čo by ale určite nebol rozumný ťah.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
80%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
20%
Neznášam to
0%
O autorovi
Tobiáš Bakoš
Som študent strednej priemyselnej školy v Dubnici. O operačný systém Android som sa začal zaujímať v okamihu, keď som s ním prišiel do kontaktu v mojom prvom smartfóne. Kúpou Xiaomi Mi3 som začal venovať pozornosť aj čínskym značkám smartfónov. Vo voľnom čase rád počúvam hudbu alebo čítam knihy.