Zabijak vlajkových, ako znie prezývka veleúspešného modelu OnePlus One, ktorý si podmanil celý technologický svet, ponúka skvelú výbavu a bezkonkurenčnú cenu. Nástupca s kódovým označením OnePlus 2 sa pomaly ale iste prebúdza k životu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Úniky informácií sa na verejnosť dostávajú zriedka a tak sme vďační za každú, ktorú máme k dispozícii. Nove informácie naznačujú, že novinka ponúkne procesor Snapdragon 810 a v spojení s 3 GB RAM by mali dosiahnuť popredné priečky vo výkonových tabuľkách. Menej pravdepodobný je použitý displej, ktorý ponúkne “iba“ Full HD rozlíšenie v dobe zväčšovania rozlíšení. Záverečná informácia, ktorú máme k dispozícii, je snímač odtlačkov prstov, ktorý by tiež nemal chýbať a dokonca by mal ponúknuť lepšie vlastnosti ako konkurenčné TouchID od Applu. Spoločnosť tiež tvrdí, že OnePlus 2 by mal ponúknuť aj úplne nový dizajn, ktorý ho priblíži k luxusným kúskom.

OnePlus 2

Spoločnosť OnePlus pravdepodobne tento rok uvedie 2 novinky, ktoré budú spadať do iných kategórií. My, zarytí fanúšikovia už netrpezlivo očakávame, ako bude vyzerať nový “zabijak vlajkových“ lodí.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP