banner-oneplus2
OnePlus pre svoj model OnePlus 2 vydal beta verziu operačného systému OxygenOS 3.0, ktorý je postavený na základoch Android 6.0 Marshmallow. Možno teda nejde o aktualizáciu, na ktorú všetci majitelia zariadenia čakali. Vývoj updatu je už takmer na konci a čakajú ho len posledné úpravy, no k dispozícii na stiahnutie je už teraz.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

OnePlus sa sprístupnením aktualizácie snaží, vďaka spolupráci s užívateľmi, nájsť posledné nedostatky verzie a všetko tak pripraviť na finálne vydanie operačného systému. Na stiahnutie a inštaláciu updatu nemusíte byť členom OnePlus fóra a všetko potrebné nájdete na stránke zákazníckej podpory výrobcu.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>OnePlus 2
Nájsť tam môžete aj zoznam známych chýb, ktoré táto verzia obsahuje, a ktoré by ste mali zvážiť pred samotnou inštaláciou aktualizácie. Po inštalácii beta verzii OxygenOS 3.0 musíte počítať napríklad s neúplnou jazykovou lokalizáciou, znovu si prejdete registráciou odtlačkov prstov a stretnúť sa môžete aj s problémovou rýchlosťou wifi pripojenia. Stratia sa aj vaše nastavenia aplikácie Maxxaudio a niektoré iné aplikácie môžu vyžadovať aktualizáciu na kompatibilné verzie s Android 6.0 Marshmallow. Obzvlášť venujte pozornosť tomu, že návrat k predchádzajúcej verzii bude možný len po úplnom vyčistení (wipe) vašich dát. Ak vás teda tieto nedostatky znepokojujú, zrejme bude lepšie počkať si na finálnu verziu systému.

OnePlus 2
OnePlus špeciálne žiada odozvu užívateľov na správanie nového systému v sieťach rôznych operátorov, výkon fotoaparátu či celkový výkon a výdrž batérie. Firmvér beta vydania je plne kompatibilný s OTA (Over-The-Air) aktualizáciami, takže ak sa teraz rozhodnete vyskúšať a pomôcť OnePlus s testovaním OxygenOS 3.0, v budúcnosti môžete očakávať OTA aktualizáciu na novšiu verziu. K hlavným inováciám patrí napríklad nové užívateľské prostredie fotoaparátu, zlepšený Shelf, vynovený výber pozadia, zlepšenie snímaču odtlačkov prstov či zvýšenie bezpečnosti. Zmeny postihli aj nastavenie povolení pre aplikácie a zobrazovanie upozornení. Samozrejmosťou je zlepšenie výkonu a oprava chýb predchádzajúcej verzie operačného systému.

Zdroj: Androinauthority.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP