Výrobcovia smartfónov vo svojom portfóliu okrem klasických, prémiových a základných modelov ponúkajú aj odolné kúsky. Tie sa hodia najmä pre „šťastlivov“, ktorým sa často darí svoj smartfón nejakým spôsobom poškodiť. Pri výbere nového modelu však teraz nemusíš míňať veľa peňazí. Spoločnosť Blackview má teraz pre teba obrnený model BV7000 za fantastickú cenu.

Aj keď sa odolné a obrnené kúsky nedostávajú často do pozornosti používateľov, ich úloha na trhu je nenahraditeľná. Práve tieto zariadenia totiž dokážu zvládať náročné podmienky, ktoré by iné modely nezniesli. Jedným z týchto odolných smartfónov je tiež Blackview BV7000, ktorý majiteľovi ponúkne vysokú odolnosť a slušnú hardvérovú výbavu. Po stránke odolnosti vyniká tento model certifikáciou IP68, ktorá zabezpečuje ochranu voči vniknutiu vody do hĺbky 1,5 m po dobu až 30 minút.

zdroj fotografie: Blackview

Kúpiť Blackview BV7000 za 119 €

V tejto certifikácii je zahrnutá aj odolnosť voči vniknutiu prachu. Pre pohodlné používanie ho navrhol výrobca tak, aby príjemne sedel v ruke. Vďaka kompaktným rozmerom a 5″ displeju s FullHD rozlíšením nebude mať používateľ s ovládaním jednou rukou žiaden problém. Obrazovku voči škrabancom a nárazom chráni odolné sklo Gorilla Glass 3. generácie. Pod displejom sa nachádza trojica senzorových tlačidiel pre navigáciu v systéme. Vrchnú časť prednej strany obsadila selfie kamera s rozlíšením 5 MPx.

zdroj fotografie: Blackview

Hlavný fotoaparát na zadnej stene prináša rozlíšenie 8 MPx a clonu f/1.8, vďaka čomu je možné vytvárať solídne snímky aj v zlých podmienkach. Zadnú časť pod fotoaparátom dopĺňa snímač odtlačkov prstov, s ktorým majiteľ dokáže odomknúť smartfón už za 0,1 sekundy. Modelu BV7000 dodáva výkon procesor MediaTek MTK6737T, ktorý sa skladá zo štyroch jadier. Každé z nich pracuje na frekvencii 1,5 GHz. S procesorom však kooperuje aj operačná pamäť RAM o veľkosti 2 GB. Všetky svoje osobné súbory si používateľ môže uložiť do 16 GB vnútornej pamäte.

zdroj fotografie: Blackview

Tú je však možné rozšíriť prostredníctvom microSD kariet o dodatočných 32 GB. Potencionálneho majiteľa rozhodne poteší aj predinštalovaný Android vo verzii 7.0 Nougat. Blackview BV7000 ale nezaostáva ani po stránke konektivity. Prináša totiž plnú podporu LTE sietí, vďaka čomu ho pokojne môžeš využívať aj u nás na Slovensku.

zdroj fotografie: Blackview

K tomu sa pridáva aj podpora DualSIM funkcionality, no jeden slot je možné nahradiť microSD kartou. Potrebnú energiu pre toto monštrum dodáva 3500 mAh batéria. Za túto výbavu však nezaplatíš veľa, nakoľko Blackview BV7000 je v aktuálne dostupný iba skvelých 119 €. Na výber je dokonca hneď niekoľko farebných prevedení. Pri kúpe však treba rátať aj s možnosťou ďalších poplatkov DPH vo výške  20 % z ceny zariadenia.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú