Len máloktorý produkt od Xiaomi sa v dnešnej dobe už nepodarí dostať za hranice Číny. Najmä produkty inteligentnej domácnosti od podznačky MIJIA sú určené primárne pre čínskych zákazníkov, no e-shopom ako je GearBest sa takmer vždy podarí produkty zohnať a dodať ich aj k nám.

Najnovšie sa tak stalo s novou zubnou kefkou – Xiaomi DDYS01SKS. Tá ponúka voči predchodcom mnohé vylepšenia, ale aj značne nižšiu cenu. Dizajn výrobca pri žiadnom produkte vôbec nekomplikuje a spolieha sa na jednoduchosť a uhladenosť. Telo kefky obsahuje štyri indikátory, ktoré znázorňujú štandardný režim čistenia, jemný režim, prispôsobený režim a stav batérie/Bluetooth. Režimy sa prepínajú jediným tlačidlom, pričom používateľ si môže aj sám nastaviť čas čistenia, silu a iné vlastnosti.

zubná kefka
zdroj fotografie: Xiaomi

Predobjednať zubnú kefku od Xiaomi za 43 €
Kupón XMETOOTH

Hlava kefky je flexibilná aj otočná, čím je čistenie zubov ešte dôkladnejšie. Tak ako väčšina produktov od MIJIA, aj zubná kefka je inteligentná. Používateľ si ju teda môže spárovať so smartfónom a pomocou aplikácie pristúpiť k ďalším funkciám. Jednou z nich je analýza čistenia zubov, ktorá skúma, ako si používateľ čistí zuby a poskytne mu informácie o čase čistenia či vyčistenej oblasti. Na základe výsledných údajov potom používateľ presne vie, v ktorých oblastiach má čistenie zubov zlepšiť. Najvrchnejšia časť obsahuje kvalitné mäkké štetiny s vysokou hustotou.

zubná kefka
zdroj fotografie: Xiaomi

Jedným z najhlavnejších komponentov je, samozrejme, motor, ktorý funguje na báze ultrazvuku pri 31 000 vibráciách za minútu. Koľko teda vyjde nová zubná kefka od Xiaomi/MIJIA nás, slovenských zákazníkov? E-shop GearBest zaradil kefku do predpredajovej ponuky za 43 €, pričom takáto cena sa dá dosiahnuť použitím kupónu XMETOOTH v košíku. Prijímanie predobjednávok končí 25. júla, pričom doručenie ponúka e-shop úplne zadarmo.


zdroj fotografie: Screenshot / GearBest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom