Počuli ste už o tom filme Avengers: Infinity War? Nie? Tak to ste asi jeden z mála, ktorý sa pohybuje na internete. Milióny článkov a teórií, no a samozrejme, milióny zhliadnutí nového úžasného traileru. Momentálne sa na internete ani nepohnete bez toho, aby ste nevideli aspoň kúsok z tejto novej ukážky. 

Tá dokonca zlomila rekord v počte prehratí. Za 24 hodín ju totižto videlo až 230 miliónov ľudí, čím Marvel prepísal historické tabuľky. O čom však táto komiksová mela bude? Nuž, na to sa nám snaží odpovedať oficiálna synopsa k filmu, ktorá je teda naozaj výstižná:

Oficiálna synopsa k filmu Avengers: Infinity War

Bezprecedentná filmová cesta, ktorá desať rokov vo výrobe, rozširovala celý Marvel Cinematic Universe, prináša vo filme od štúdia Marvel, Avengers: Infinity War na naše plátna ultimátny, najvražednejší súboj všetkých čias. Avengers a ich Super Hrdinskí spojenci budú musieť byť ochotní obetovať všetko v pokuse o porazenie mocného Thanosa skôr ako jeho silný úder devastácie a skazy ukončí celý vesmír.

Je to teda veľmi jednoducho povedané, no zároveň čisto pravdivé. Marvel je jednoducho nesmierne hrdý, že za 10 rokov od ich prvého filmu nám budú môcť priniesť ich najväčší film v takejto podobe. Niekoľko desiatok hrdinov sa spojilo s niekoľkými miliónmi dolárov z rozpočtu, a my dúfame, že z toho vznikla naozaj výborná udalosť, ktorú si budeme ešte dlho pamätať. Marvel zatiaľ ešte ani raz u kritikov, ani u divákov vedľa nešľapol, takže sme naozaj zvedaví, aký hit tu máme teraz. Momentálne nás však určite zaujíma, koľko bude tento film vlastne trvať?

PS: Prikladáme aj trailer so slovenskými titulkami, ktorý dokonca potvrdil, že náš preklad filmu teda znie Avengers: Nekonečná Vojna. Zároveň sme sa dozvedeli aj oficiálnu slovenskú premiéru, ktorá je stanovená na 26. apríla, čo je dokonca až o týždeň skôr od tej americkej! Slovenskí Marvel fanúšikovia teda budú mať tú česť vidieť tento film medzi prvými!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom