Notebook od Xiaomi hlási príchod už na budúci rok, ponúkne kovové telo

banner-xiaomi-mi4cĎalším veľmi zaujímavým počinom čínskeho giganta Xiaomi by mohol byť notebook, ktorý skombinuje nadupaný hardvér a lákavú cenovku. Po dlhých mesiacoch odmlky sme sa konečne dočkali nových informácií. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nové informácie naznačujú predstavenie už v druhej polovici budúceho roka. Výrobca plánuje novinku zasadiť do veľkostnej kategórie v rozmedzí 12,5 až 13,3 palcov. Ako operačný systém si Xiaomi zvolilo Linux, ktorý pravdepodobne doplní o svoje softvérové vychytávky. Po konštrukčnej stránke by sme sa mohli dočkať celokovového vyhotovenia.

xiaomi-mi-pad-2-win10-nahlad

Xiaomi MiPad 2 s operačným systémom Windows 10

Podrobnejšie informácie sú bohužiaľ zatiaľ zahalené rúškom tajomstva. Spoločnosť však pravdepodobne predstaví svoj notebook až po slávnostnom uverejnení novej vlajkovej lode Mi5.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
  • Pepíno

    Když jsou nyní u Xiaomi takoví kamarádi s Microsoftem, čekal bych i verzi s jejich operačním systémem… Mi4 by snad již v nejbližších dnech měl umožňovat instalaci Widlí.