Už je tomu pomaly 6 rokov, čo spoločnosť Xiaomi odhalila svetu svoj vôbec prvý smartfón. Ten nadobro predefinoval známe príslovie veľa muziky za málo peňazí, nakoľko ponúkol na tú dobu najlepšiu výbavu za menej ako polovičnú cenu od všetkých konkurentov.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

V tej dobe ešte asi nik netušil, čo sa z malej čínskej spoločnosti s dnes už všetkým veľmi dobre známym názvom vykľuje. Stal sa z nej jeden z najväčších výrobcov na svete, ktorý prekonáva mnohé spoločnosti s omnoho dlhšou tradíciou. Zopár týždňov dozadu tento gigant odhalil svoj nový vlajkový model Mi6, ktorý právoplatnosť jeho postavenia len a len potvrdzuje.

Môže sa ti na prvý pohľad zdať, že ponúka oproti svojmu predchodcovi pomenej vylepšení, no toto zdanie klame. Celkovo sa ich totiž na tejto novinke nájde viac ako dosť. Ak chceš vedieť, ktoré konkrétne to sú, určite si prezri  exkluzívne video vyššie. A neváhaj nám tiež dať vedieť, čo by si v našich videách vylepšil, oceníme akúkoľvek spätnú odozvu.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi Mi6 je ďalší fenomenálny smartfón od Xiaomi! Má len jeden vážny (dočasný) nedostatok
Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
13%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
13%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]