Už je tomu pomaly 6 rokov, čo spoločnosť Xiaomi odhalila svetu svoj vôbec prvý smartfón. Ten nadobro predefinoval známe príslovie veľa muziky za málo peňazí, nakoľko ponúkol na tú dobu najlepšiu výbavu za menej ako polovičnú cenu od všetkých konkurentov.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

V tej dobe ešte asi nik netušil, čo sa z malej čínskej spoločnosti s dnes už všetkým veľmi dobre známym názvom vykľuje. Stal sa z nej jeden z najväčších výrobcov na svete, ktorý prekonáva mnohé spoločnosti s omnoho dlhšou tradíciou. Zopár týždňov dozadu tento gigant odhalil svoj nový vlajkový model Mi6, ktorý právoplatnosť jeho postavenia len a len potvrdzuje.

Môže sa ti na prvý pohľad zdať, že ponúka oproti svojmu predchodcovi pomenej vylepšení, no toto zdanie klame. Celkovo sa ich totiž na tejto novinke nájde viac ako dosť. Ak chceš vedieť, ktoré konkrétne to sú, určite si prezri  exkluzívne video vyššie. A neváhaj nám tiež dať vedieť, čo by si v našich videách vylepšil, oceníme akúkoľvek spätnú odozvu.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi Mi6 je ďalší fenomenálny smartfón od Xiaomi! Má len jeden vážny (dočasný) nedostatok

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
13%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
13%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]
  • Spout

    chvalim :) idete hore aj kvalitou videorecenzii, nie je vobec jednoduche vystupovat vo videu a neposobit blbeckovsky…Pato zvlada ;)

  • Pavucik

    Kupoval som si Lenovo P70 kvôli batérií a pokukujem už po druhom telefóne, ale docela ma sklamala tá batéria a hlavne absencia 3,5mm jacku. V aute si takmer denne púšťam hudbu z mobilu cez aux. Čo sa týka krytu radšej by som prijal brúsený hlinník ako tomu je pri iných modeloch.
    Kvalita recenzie je inak fakt super i keď niekde, napríklad pod videom by som prijal sumár parametrov ale od toho je tu preklik na písomnú recenziu kde si to nájdem. :)