V prípade, že o novinkách z technologického sveta nielen rád čítaš, ale ich aj rovnako rád testuješ, isto si už niečo počul o obľúbenom e-shope Gearbest. Ten práve oslavuje svoje tretie výročie, pričom už viac ako dva týždne obdarúva svojich zákazníkov skvelými súťažami a zľavami.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Všetko sa však jedného dňa musí skončiť a inak tomu nie je ani s týmito dlhotrvajúcimi oslavami. Našťastie sa ale končia viac ako pozitívne hneď viacerými naraz prebiehajúcimi súťažami. Samozrejme sa do každej z nich môžeš zapojiť aj ty, pričom ti k tomu stačí vykonať zopár jednoduchých krokov. Po kliknutí na tento odkaz sa ti otvorí stránka súťaže, v ktorej môžeš vyhrať Xiaomi Redmi 4X, Xiaomi Redmi 4A a dokonca aj Xiaomi MiBand 2. Stačí, ak sa prihlásiš pomocou svojho Google alebo Facebook účtu a vykonáš popísané úkony. Za každý z nich získaš 5 bodov, pričom čím ich máš viac, tým máš väčšiu šancu na výhru.

Xiaomi Redmi 4A

Zapojiť sa do súťaže o Xiaomi produkty

Body získavaš taktiež za zdieľanie a rovnako aj vtedy, ak sa nejaký z tvojich priateľov do súťaže zapojí pomocou tvojho vlastného linku. Na podobnom princípe je založená aj súťaž číslo dva. V nej máš možnosť vyhrať späť celú čiastku, ktorú si zaplatil za jeden z produktov objednaných v tomto obľúbenom e-shope. Opäť tak stačí po kliknutí na tento odkaz vykonať zopár jednoduchých krokov, zadať číslo konkrétnej objednávky za ktorú by si chcel získať peniaze späť a voilà, si v hre. Opäť za každý úspešne vykonaný krok získavaš body naviac a čím ich máš viac, tým je väčšia pravdepodobnosť, že budeš mať o pár dní poriadny dôvod na radosť.

Zapojiť sa do súťaže o vrátenie celej sumy za objednávku

To však zďaleka nie je všetko, práve naopak. Hoci sú súťaže príjemným rozptýlením, nikdy nemôžeš dopredu vedieť či niečo aj skutočne vyhráš. Preto je dobré sa poistiť výhodnou kúpou nového gadgetu, ktorý ti svojou super cenou zdvihne náladu aj v prípade neúspechu. V zozname rozpísanom nižšie tak nájdeš viacero zaujímavých produktov, medzi ktorými sa nachádza smartfón, notebook, robotický vysávač akčná kamera, ale aj nedávno predstavená vysielačka od spoločnosti Xiaomi. Okrem toho ti tiež rozhodne odporúčame navštíviť posledný výročný výpredaj, v ktorom nájdeš elektroniku, oblečenie a hračky so 70 % zľavami.

Názov Produktu Cena
Xiaomi Redmi 4 32GB 141 €
Notebook Jumper Ezbook 2 152 €
Xiaomi vysielačka 46 €
Akčná kamera Elephone EleCam Explorer Elite 57 €
Robotický vysávač Xiaomi
330 €
TV Box Beelink MINI MXIII II 43 €
3D tlačiareň Anet A6 174 €
LED baterka Skilhunt H03 29 €

 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.