Najnovší Xiaomi Redmi Note 2 už aj na Slovensku, tipnete si cenu?

banner-redmi-note2
Predaj nedávno predstaveného Xiaomi Redmi Note 2 je už v plnom prúde a čínske e-shopy prijímajú čoraz viac objednávok. Tento veľmi zaujímavý smartfón sa pomaly dostáva aj do ponuky prvých slovenských e-shopov.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi Redmi Note 2 je na trhu síce len krátko, no spoločnosti sa už podarilo predať viac ako 800 tisíc kusov tohto smartfónu a to len za 12 hodín. Niet divu takého obrovského záujmu, keď Redmi Note 2 prináša výbavu high-end smartfónov za cenu low-endov. Tento veľmi zaujímavý kúsok sa začína objavovať aj na našom trhu. Prvý slovenský e-shop ho do ponuky zaradil za cenu 240 €, čo je vzhľadom na výbavu stále skvelá cena, no oproti tej, za ktorú sa predáva v čínskych e-shopoch, je o dosť vyššia. Napríklad, e-shop iBuygou.com ponúka Redmi Note 2 Prime (32 GB) za 185 €.

redmi-note-2-3
Čo sa týka výbavy, Xiaomi Redmi Note 2 prichádza s 5,5“ FullHD IPS displejom, výkonným osemjadrovým MediaTek Helio X10 procesorom s taktom 2.0 / 2.2 GHz, 2 GB RAM pamäťou, 16 / 32 GB vnútornou pamäťou, zadným 13 MPx a predným 5 MPx fotoaparátom, 3060 mAh batériou a najnovšou nadstavbou od Xiaomi, MIUI 7. V špecifikáciách nájdeme aj DualSIM, slot pre microSD kartu či podporu 4G LTE sietí na frekvenciách 1800 / 2100 / 2600 MHz.

Xiaomi Redmi Note 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

redmi-note-2-2
Čo vravíte na „slovenskú“ cenu Xiaomi Redmi Note 2? Zdá sa vám privysoká?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]