V lete tohto roka jeden z najväčších svetových predajcov prevažne čínskej elektroniky, Gearbest, zaviedol nový spôsob dopravy tovaru. Jeho názov znie EU Express a pre Európanov sa stal ihneď populárnym. Ak si zákazník za túto dopravu priplatil, celé colné konanie za neho odbavil práve predajca.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Spôsob dodania EU Express sa práve vďaka oslobodeniu od dodatočných poplatkov stal ihneď populárnym a nakoľko podobnú prepravu veľa predajcov neponúka, Gearbest získal perfektnú konkurenčnú výhodu. Ak však dianie vo svete zliav sleduješ, určite si zachytil, že v týchto dňoch je EU Express pre smartfóny a menšie balíky pozastavený. Predajca tak učinil kvôli striktnejším colným kontrolám, ktoré sú v čase Vianoc bežné.

Alternatíva s expresným dodaním

Tieto správy určite nikoho nepotešili, no máme pre teba skvelú alternatívu. Gearbest v poslednom čase otvára jeden európsky sklad po druhom a pribúdajú naozaj rýchlo. Práve nové EU sklady sú perfektnou náhradou EU Express dodanie. A doprava z nich je naozaj expresná. V drvivej väčšine trvá len 3 – 7 dní, no napríklad z poľského skladu (EU-4) trvá dodanie len 2 – 5 dní. Český sklad je potom označený ako EU-5, francúzsky zasa ako EU-6.

Ak si teda stále nenakúpil vianočné darčeky, teraz je ten správny čas. Vďaka novým európskym skladom máš istotu, že darčeky do Vianoc stihnú prísť a naozaj rozbalíš ich pod stromčekom. Okrem rýchleho dodania na teba čakajú aj perfektné ceny, častokrát nižšie ako v ďalekom čínskom sklade. Najlepšia čínska elektronika sa tak pre Európanov stáva ešte dostupnejšou!

Toto nesmieš zmeškať!
Všetky produkty z EU skladov na jednom mieste

Nechýbajú ani perfektné zľavy!

Keďže rozmach európskych skladov je aktuálne obrovský a predajca neustále naskladňuje nový tovar, v našom FonTech Shope sme vytvorili zvlášť podstránku len s produktami v EU skladoch. Akonáhle do skladov dorazí nový tovar alebo bude zverejnená nová zľava, stránku bude v čo najkratšom čase aktualizovaná. Rozhodne si ju tak pridaj do svojich záložiek, aby ti neunikla žiadna nová európska zľava. Pripravili sme si pre teba aj výber tých najlepších zliav, ktoré aktuálne v EU skladoch prebiehajú.

Xiaomi Yeelight Smart LED Stropné Svietidlo

Cena v CZ sklade: 56,12 €

Kúpiť Xiaomi Yeelight Smart LED Stropné Svietidlo za 56,12 €

xiaomi lampa

Xiaomi Mijia 4K Akčná Kamera

Cena v PL sklade: 93,53 €

Kúpiť Xiaomi Mijia 4K Akčnú Kameru za 93,53 €

Xiaomi Mi Robot Vacuum Robotický Vysávač

Cena v CZ sklade: 244,04 €

Kúpiť Xiaomi Mi Robot Vacuum Robotický Vysávač za 244,04 €

xiaomi mi robot vacuum

Xiaomi Mi5X (4 GB + 32 GB)

Cena v PL sklade: 192,17 €

Kúpiť Xiaomi Mi 5X (4 GB + 32 GB) za 192,17 €

xiaomi mi 5x

Xiaomi Mi6 64 GB

Cena vo FR sklade: 348,64 €

Kúpiť Xiaomi Mi6 64 GB za 348,64 €

xiaomi mi6

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
14%
Páči sa mi to
57%
Chcem to
0%
Mám to
7%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
21%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]