V lete tohto roka jeden z najväčších svetových predajcov prevažne čínskej elektroniky, Gearbest, zaviedol nový spôsob dopravy tovaru. Jeho názov znie EU Express a pre Európanov sa stal ihneď populárnym. Ak si zákazník za túto dopravu priplatil, celé colné konanie za neho odbavil práve predajca.

Spôsob dodania EU Express sa práve vďaka oslobodeniu od dodatočných poplatkov stal ihneď populárnym a nakoľko podobnú prepravu veľa predajcov neponúka, Gearbest získal perfektnú konkurenčnú výhodu. Ak však dianie vo svete zliav sleduješ, určite si zachytil, že v týchto dňoch je EU Express pre smartfóny a menšie balíky pozastavený. Predajca tak učinil kvôli striktnejším colným kontrolám, ktoré sú v čase Vianoc bežné.

Alternatíva s expresným dodaním

Tieto správy určite nikoho nepotešili, no máme pre teba skvelú alternatívu. Gearbest v poslednom čase otvára jeden európsky sklad po druhom a pribúdajú naozaj rýchlo. Práve nové EU sklady sú perfektnou náhradou EU Express dodanie. A doprava z nich je naozaj expresná. V drvivej väčšine trvá len 3 – 7 dní, no napríklad z poľského skladu (EU-4) trvá dodanie len 2 – 5 dní. Český sklad je potom označený ako EU-5, francúzsky zasa ako EU-6.

Zobraziť celú galériu (1)
Screenshot / Gearbest

Ak si teda stále nenakúpil vianočné darčeky, teraz je ten správny čas. Vďaka novým európskym skladom máš istotu, že darčeky do Vianoc stihnú prísť a naozaj rozbalíš ich pod stromčekom. Okrem rýchleho dodania na teba čakajú aj perfektné ceny, častokrát nižšie ako v ďalekom čínskom sklade. Najlepšia čínska elektronika sa tak pre Európanov stáva ešte dostupnejšou!

Toto nesmieš zmeškať!
Všetky produkty z EU skladov na jednom mieste

Nechýbajú ani perfektné zľavy!

Keďže rozmach európskych skladov je aktuálne obrovský a predajca neustále naskladňuje nový tovar, v našom FonTech Shope sme vytvorili zvlášť podstránku len s produktami v EU skladoch. Akonáhle do skladov dorazí nový tovar alebo bude zverejnená nová zľava, stránku bude v čo najkratšom čase aktualizovaná. Rozhodne si ju tak pridaj do svojich záložiek, aby ti neunikla žiadna nová európska zľava. Pripravili sme si pre teba aj výber tých najlepších zliav, ktoré aktuálne v EU skladoch prebiehajú.

Xiaomi Yeelight Smart LED Stropné Svietidlo

Cena v CZ sklade: 56,12 €

Kúpiť Xiaomi Yeelight Smart LED Stropné Svietidlo za 56,12 €

Xiaomi Mijia 4K Akčná Kamera

Cena v PL sklade: 93,53 €

Kúpiť Xiaomi Mijia 4K Akčnú Kameru za 93,53 €

Xiaomi Mi Robot Vacuum Robotický Vysávač

Cena v CZ sklade: 244,04 €

Kúpiť Xiaomi Mi Robot Vacuum Robotický Vysávač za 244,04 €

Xiaomi Mi5X (4 GB + 32 GB)

Cena v PL sklade: 192,17 €

Kúpiť Xiaomi Mi 5X (4 GB + 32 GB) za 192,17 €

xiaomi mi 5x
Zobraziť celú galériu (1)
Kristián Hrušovský / FonTech

Xiaomi Mi6 64 GB

Cena vo FR sklade: 348,64 €

Kúpiť Xiaomi Mi6 64 GB za 348,64 €

xiaomi mi6
Zobraziť celú galériu (1)
Kristián Hrušovský / FonTech

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom