banner-redmi-note-3
Po predstavení nového mid-range smartfónu Ulefone Paris sa okamžite strhla vlna vášnivých diskusií o jeho nádhernom vzhľade. Výrobcovi sa podarilo dokonale skĺbiť dizajn s plne postačujúcou výbavou. Od uvedenia ubehlo zopár týždňov a cena pomaly klesá na ešte lákavejšie hodnoty.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ak vás tento smartfón zaujal, nepremeškajte lákavú akciu v našom partnerskom e-shope Everbuying.net, v ktorom si ho môžete zakúpiť už za 126 €. Akcia trvá do 31. decembra.

ulefone-paris (1)

Ulefone Paris prichádza s krásnou konštrukciou, ktorej dominuje 5-palcový HD displej so zahnutím po stranách. Pod kapotou pracuje procesor MediaTek MT6753 a 2 GB operačnej pamäte RAM. Pre používateľa je prichystané 16 GB úložisko s podporou rozšírenia pomocou microSD kariet. Plynulý chod zariadenia zabezpečuje takmer najnovší Android 5.1, no výbavu napája iba podpriemerná 2250 mAh batéria. Smartfón sa nenechá zahanbiť ani po fotografickej stránke a vo svojej výbave skrýva 13 MPx hlavný fotoaparát. Predná strana skrýva 5 MPx selfie fotoaparát.

ulefone-paris (3)

Jedným z najlákavejších vlastností je bez pochýb DualSIM funkcionalita s plnou podporou LTE pripojenia na našom území. Ako vianočný darček dostanete k smartfónu zadarmo ochranné temperované sklo a kožený obal.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP