banner-pro-6

O Pro 5-ke z dielne Meizu sa hovorí, že je to posledná vlajková loď výrobcu, ktorá naozaj stála za to a fanúšikovia boli ochotní utratiť takmer 400 €. Výbava, ktorou smartfón disponuje, je stále na výbornej úrovni a momentálna akcia e-shopu TomTop prináša túto vlajkovú loď za dostupnú cenu pre väčšie množstvo používateľov. 

Meizu Pro 5 nie je žiadnym slabochom a aj po necelom roku na smartfónovom trhu dokáže naplno splniť očakávania kupcov v roku 2016. Prémiový vzhľad zabezpečuje nádherná hliníková unibody konštrukcia, ktorá má na prednej strane po obvode 2.5D zahnutie skla a taktiež aj ikonické tlačidlo mTouch so skenerom odtlačkov prstov. Vpredu sa rozprestiera 5,7-palcový FullHD displej s pravdepodobne najlepšou možnou technológiou, ktorou je bezkonkurenčný Super AMOLED. Dokonalá čierna, výborná viditeľnosť na priamom slnku a ešte oveľa viac skvelých atribútov prinesú pre majiteľa maximálne uspokojenie.

DSC_0357

Kúpiť Meizu Pro 5 za 347 €

Nie nadarmo sa hovorí o Pro 5, že je to zatiaľ najlepší smartfón Meizu v histórii. Na svedomí to má jednoznačne aj 8-jadrový procesor Exynos 7420 od Samsungu, ktorý postupne dopĺňajú 3 GB operačnej pamäte RAM, ultra-rýchle 32 GB UFS 2.0 interné úložisko (+ podpora microSD kariet), grafický akcelerátor Mali-T760 a 3050 mAh batéria. Pri opätovnom dobíjaní sa určite zíde aj rýchle nabíjanie s enormným výkonom až 24 W. Kľúčovú úlohu zohráva aj slávna a hlavne prepracovaná nadstavba FlymeOS, ktorá je v najnovšej verzii založená na Androide 6.0.

meizu-pro-5 (3)

Čo by to bolo za vlajkovú loď bez patričnej fotografickej výbavy, no nie? Príkladné fotografie teda vytvorí 21 MPx hlavný snímač vzadu, respektíve 5 MPx snímač na prednej strane pre dosiahnutie krásnych selfies. Čerešničkou na torte vo výbave Meizu Pro 5 je podpora HiFi audia a DualSIM funkcionalita, ktorá je však, bohužiaľ, obmedzená neúplnou podporou 4G sietí. No teraz si ešte poďme trochu popísať spomínanú akciu. Tento nadupaný smartfón s výbornou výbavou teraz môžete získať za fantastickú cenu, ktorá predstavuje 347 €. Akcia končí za necelých 9 hodín.

TIP: Recenzia | Meizu Pro 5: Najvýkonnejší smartfón na svete pre rok 2015?

meizu-pro-5-unboxing-fotky (9)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú