Dnes nás spoločnosť Meizu prekvapila predstavením nových slúchadiel pre ozajstných audio fajnšmekrov. Meizu tvrdí, že sa so svojou vlajkovou loďou MX4 Pro stávajú najlepšou kombináciou pre náročných používateľov. Poďme sa teda pozrieť, čo si pre nás Meizu prichystalo.

[/blockquote]

Meizu MX4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Nové slúchadlá s názvom DT1350G vznikajú v spojení so spoločnosťou BeyerDynamic a budú sa snažiť konkurovať nedávno predstavením slúchadlám od Xiaomi. V prípade MX4 Pro sme mohli vidieť podanie zvuku na vysokej úrovni a v spojení s DT1350G sa nám tu rysuje najlepšia kombinácia pre fajnšmekrov.

Meizus-Beyerdynamic-DT1350G-headphones_10
Po stránke dizajnu je to vydarený kúsok s rozmermi 189.8 x 154.7 x 64.4 mm a hmotnosťou na úrovni 174 gramov. Kryty na uši sú otočné o 90 stupňov a ponúkajú komfortné používanie. Nové slúchadlá majú výborné podanie nižších tónov a frekvenčný rozsah v rozmedzí od 5 Hz do 30 000 Hz.

Tieto úžasné slúchadlá vstúpia na trh 20. apríla v spojení s 32 GB modelom MX4 Pro a cenovkou 595 €. Pre náročných používateľov budú určite prínosom, ale zatiaľ nevedno kedy bude dostupné aj ako samostatné príslušenstvo.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP