LeTV porovnáva veľkosti rámikov s konkurenciou

Pred týždňom spoločnosť LeTV predstavila svoje 3 nové bezrámikové smartfóny. Šéf Xiaomi na to zareagoval tvrdením, že ak čierne rámiky sa rovnajú bezrámikovému displeju, tak aj Xiaomi Mi Note je bezrámikový. Toto celé sa odohralo na čínskej sociálnej sieti weibo.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

LeTV preto urobilo porovnanie viacerých známych súčasných smartfónov, kde porovnáva veľkosť rámika.

List-compares-bezel-size-of-certain-handsets(1)

Na prvom mieste sa nachádza nový LeTV One Max s rámikom širokým len 1,6 mm. Hneď za ním nasledujú LeTV One Pro a One. Xiaomi Mi4 sa umiestnilo hneď na štvrtom mieste s 2,63 mm rámikom. Nasledovalo Meizu MX4 Pro s 2,8 mm rámikom, Huawei Ascend Mate 7 s 2,9 mm, Xiaomi Mi Note s 3,1 mm, Samsung Galaxy S6 s 3,5 mm, HTC M9 s 3,7 mm a nakoniec Apple iPhone 6 Plus s rámikom o veľkosti 4,6 mm.

Touto tabuľkou to ale nekončí. LeTV vyhlásilo, že prvý človek, ktorý nájde mobil s tenším rámikom ako 1,6 mm a QuadHD displejom získa 1 milión dolárov od LeTV.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]