Nedávno sme informovali o príchode nového smartfónu, ktorý si doberá známe Xiaomi Redmi Note 4X. Výbavou je mu totiž dosť podobné, no jeho cena sa pohybuje ďaleko nižšie. 

Hovoríme o smartfóne Leagoo T5, na ktorý si teraz výrobca pripravil špeciálnu akciu. Skôr, než sa dostaneme k samotným cenám, sa ale pozrime na jeho výbavu. Konštrukciu tvorí kovové šasi, ktoré je z prednej strany prekryté sklom s 2.5D zahnutím po obvode. Zobrazovač je veľký 5.5 palcov a ponúka tradičné FullHD rozlíšenie. Zatiaľ sú teda špecifikácie zhodné s tými, ktoré má Redmi Note 4X. Rozdiel však nastáva v procesore, ktorým je v tomto prípade MediaTek MT6750T s ôsmimi jadrami na maximálnej frekvencii 1.5 GHz. Tomu sekunduje až 4 GB pamäť RAM a veľké 64 GB úložisko.

Leagoo T5
zdroj fotografie: Leagoo

Na danom hardvéri beží operačný systém Android vo verzii 7.0 Nougat. Smartfón zaujme aj duálnym fotoaparátom na zadnej strane tvoreným 13 MPx a 5 MPx fotoaparátom s clonou f/2.0, veľkosťou pixelov 1.12µm a rýchlym automatickým zaostrovaním. Poteší tiež predný 13 MPx selfie fotoaparát s rovnakými špecifikáciami ako má zadný. Leagoo T5 si nájde majiteľov aj vďaka DualSIM podpore, snímaču odtlačkov na prednej strane, plnému LTE a priemernej 3000 mAh batérii.

Leagoo T5
zdroj fotografie: Leagoo

Uchmatnúť Leagoo T5 za 68 €
Akcia začína o 11:00 – LEN 5 kusov!

Mohlo by sa zdať, že cena smartfónu je na úrovni Redmi Note 4X, ktorý sa dá aktuálne kúpiť vo verzii so 4 GB RAM a 64 GB ROM za 148 €. Výrobca ale nastavil cenovku svojej novinky oveľa nižšie a navyše na ňu ponúka hneď dve zľavy. Normálna cena Leagoo T5 činí približne 130 €, no od 14. do 21. augusta bude k dispozícii 1000 kusov za majestátnych 110 €. A aby toho nebolo málo, tak každý deň od 14. augusta do 19. augusta si ho bude môcť uchmatnúť päť zákazníkov za fantastických 68 €. Akcia bude začínať vždy o 11:00 nášho času, takže na akciu treba byť vopred pripravený a rýchlo konať. Rátať treba aj s platbou DPH, ktoré v prípade pošty vychádza na približne 17 €. Pri danej cene smartfónu je to však maličkosť.

Leagoo T5
zdroj fotografie: Leagoo

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom