Vďaka spolupráci spoločností Shell a MasterCard bude platenie paliva na čerpacích staniciach o čosi jednoduchšie a hlavne pohodlnejšie. Služba Masterpass umožní platby priamo z vozidla a vodič tak ani nebude musieť vystúpiť.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

„Platenie pomocou aplikácie Masterpass na našich čerpacích staniciach ocenia nielen časovo vyťažení vodiči vďaka rýchlosti celého platobného procesu, ale tiež napríklad rodičia cestujúci s deťmi, ktorí ich teraz vôbec nemusia spustiť z dohľadu. Veríme, že zákazníci ocenia túto inovatívnu a komfortnú službu využívajúcu najmodernejšiu platobnú technológiu na našich čerpacích staniciach,“ uviedol Jan Čapský, riaditeľ prevádzky čerpacích staníc Shell na Slovensku a v Českej republike.


zdroj fotografie: Shell.sk

Ako to bude prebiehať?

Najskôr si zákazník bude musieť stiahnuť aplikáciu Masterpass (Android | iOS), pridať platobnú kartu, prípadne aj Shell ClubSmart pre zbieranie bodov a v nastaveniach aktivovať platby na čerpacích staniciach. Keď príde na čerpaciu stanicu, stačí naskenovať kód stojanu, zvoliť číslo stojana, čiastku a vykonať predautorizáciu. Po schválení transakcie a skontrolovaní platby sa celý proces končí a zákazník natankuje a môže odísť.

Kedy a kde?

Tento inovatívny spôsob platenia pohonných hmôt na čerpacích staniciach Shell budeme môcť využívať približne od polovice mája. Podporovať ho bude väčšina čerpacích staníc na celom Slovensku.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
40%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
40%
Neznášam to
20%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.