Zdá sa, že obdobie pre čínske smartphony ešte zďaleka nie je preč a to nielen pri pohľade na vlajkové lode. Na trhu sa čoraz viac objavujú smartfóny na skutočne nízkej cenovej hladine, ktorá často neprekračuje ani 100 € a nový model Bluboo c100 patrí medzi rozumný pomer ceny a ponúknutej výbavy.

[/blockquote]

V čase písania článku Bluboo vydal len pomerne jednoduchú a nenápadnú upútavku na svojich oficiálnych internetových stránkach. Informácie na obrázku sú síce len spleť čísel, no niečo skutočne naznačujú. Môžeme predpokladať, že Bluboo C100 príde so systémom Android 5.1 a prívlastok „4G Killer“ v tejto cenovej skupine skutočne zastáva.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Čísla „64 a 4″ naznačujú, že zariadenie príde pravdepodobne so štvorjadrovým 64-bitovým MediaTek čipom, a to buď MT6732, alebo novším MT6735 s režimom World 4G. 5“ displej s HD rozlíšením je v cenovke 93 € skutočne nevídaná záležitosť a my sme len radi, že výrobcovia myslia na dno peňaženiek. Ostáva už len posledné číslo, ktoré šepká  hrúbku zariadenia. Tá sa zastavila na skvelých 7,5 mm. Telo bude pravdepodobne lemovať kovový rám, ktorý sa ukrýva pod prívlastkom „Metal“.

Páčia sa vám smartfóny s takto nízkymi cenami?

Zdroj: GizChina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP