Spoločnosť Xiaomi si za krátky čas svojej existencie stihla získať veľké množstvo priaznivcov nielen z Číny, ale aj celého sveta. Tí sú rozmiestnení doslova všade a viac ako dosť sa ich nájde aj u nás na Slovensku či v susednom Česku.

Ako však určite veľmi dobre vieš, oficiálnou cestou sa k vysokokvalitným produktom, ktoré táto spoločnosť vyrába, zatiaľ nedostaneme. Zostáva nám tak jedine nakupovanie cez niektorý z mnohých čínskych e-shopov, avšak vybrať ten správny je niekedy naozaj obtiažne. Pri kúpe nového smartfónu totiž nezáleží len na jeho cene, ale aj na záruke, spoľahlivosti daného predajcu či spôsobe dodania. Práve záruka a prípadná reklamácia však predstavuje pri nakupovaní produktov spoza Veľkého čínskeho múra problém.

Väčšina internetových obchodov z najľudnatejšej krajiny sveta totiž ponúka k predávaným zariadeniam nie dvojročnú, ale iba jednoročnú záruku. Našťastie je tu však jedna svetlá výnimka, a to e-shop iBuygou.com, ktorý na mnohé Xiaomi produkty ponúka plnú dvojročnú záruku. Aby toho nebolo málo, tento obchod má dlhodobú tradíciu a jedná sa o najväčšieho dodávateľa Xiaomi smartfónov pre Európu. Čerešničkou na torte je fakt, že sa iBuygou môže ako jediný čínsky e-shop pochváliť záručným strediskom priamo v EÚ (Poľsko a Španielsko), takže pri prípadnej reklamácii nemusíš zasielať svoj telefón až do ďalekej Číny.

Xiaomi Mi Note 2

Cena s dvojročnou zárukou: 364 €

Tento obľúbený internetový obchod ponúka na predaj smartfóny viacerých značiek, no primárne sa orientuje najmä na tie od čínskeho Xiaomi. V jeho ponuke tak pochopiteľne nechýba ani prístroj, ktorý bol donedávna vlajkovou loďou tohto výrobcu. Xiaomi Mi Note 2 sa pýši pohľadným dizajnom, veľkým 5,7-palcovým FullHD OLED displejom, ale aj výbavou, ktorá zahŕňa procesor Snapdragon 821, 6 GB RAM pamäte či 128 GB interné úložisko.

zdroj fotografie: FonTech/Kristián Hrušovský

Kúpiť oficiálnu globálnu verziu Xiaomi Mi Note 2 za 364 €
Kupón MiNote2SK + dvojročná záruka

Dostalo sa aj na 22,56 MPx hlavný fotoaparát a 8 MPx predný. Všetko napája batéria s kapacitou 4070 mAh a podporou rýchleho nabíjania. Čerešničkou na torte je podpora všetkých LTE sietí, nakoľko ide o globálnu verziu. Jej cena po zadaní kupónu MiNote2SK klesne na 364 € už aj s dvojročnou zárukou v Európe, pričom doprava európskou metódou (EU Packet) vyjde na 7 €. Dodanie trvá len 8 až 13 pracovných dní, pričom pracovníci e-shopu nám potvrdili dodanie bez ďalších poplatkov. Pre istotu sa však na ne priprav.

Takto zvolíš dvojročnú záruku:

Kupón aplikuješ nasledovne:

OnePlus 5

Najnižšia cena: 432 €

Nová vlajková loď spoločnosti OnePlus, OnePlus 5, všetkých šokovala nielen svojím dizajnom, ale i cenou. Tá je na pomery tohto výrobcu skutočne odvážna a pomaly sa ňou približuje k svojim konkurentom. Našťastie si však iBuygou prichystal zľavový kupón aj na tento smartfón, ktorý si môžeš zakúpiť takmer o 70 € lacnejšie, než z oficiálnej stránky. Táto žhavá novinka ponúka hliníkovú konštrukciu so vzhľadom nápadne podobným smartfónu iPhone 7 Plus.

zdroj fotografie: FonTech/Dávid Igaz

Kúpiť OnePlus 5 s plnou LTE podporou za 432 €
Kupón OnePlus564gSK

Okrem iného sa však chváli aj 5,5-palcovým Optic AMOLED FullHD displejom, ktorý kryje odolné sklo s efektným zaoblením hrán. Nezabudlo sa ani na extrémne rýchly skener odtlačkov prstov, ešte rýchlejší procesor Snapdragon 835 a najrýchlejšiu rýchonabíjaciu technológiu s názvom Dash Charge, ktorá pomáha pri nabíjaní 3300 mAh batérie. K dispozícii je aj 6 GB RAM a 64 GB interné úložisko či duálny 16 MPx fotoaparát. Vo výbave nechýba ani DualSIM s plnou LTE podporou, vrátane 800 MHz LTE frekvencie. Samozrejmosťou je potom oficiálny medzinárodný OyxgenOS systém. S kupónom OnePlus564gSK môže byť tento prístroj tvoj za 432 €, pričom európske dodanie (EU Packet) stojí necelých 12 €. iBuygou na tento smartfón, bohužiaľ, dvojročnú záruku neponúka, no zakúpením dostaneš darček v podobe selfie tyče od Xiaomi.

Kupón aplikuješ nasledovne:

Xiaomi Redmi 4A

Cena s dvojročnou zárukou: 93 €

Nie každý však potrebuje extrémny výkon a pokojne si vystačí aj s menej vybaveným zariadením. Presne pre takých ľudí je potom určený smartfón Xiaomi Redmi 4A, ktorý je vôbec najlacnejším telefónom, aký kedy spoločnosť vytvorila. Napriek tomu ponúka kvalitnú konštrukciu s vydareným dizajnom a okulahodiaci 5-palcový IPS displej s HD rozlíšením. Na pomery smartfónu pod stovku navyše ponúka aj solídne hardvérové parametre.


zdroj fotografie: FonTech/Kristián Hrušovský

Kúpiť Xiaomi Redmi 4A s dvojročnou zárukou za 93 €
Kupón redmi4A16gSK

Využíva totižto 4-jadorvý procesor Snapdragon 425, ktorý spolupracuje s akcelerátorom Adreno 308. O pohodlný multitasking sa starajú 2 GB RAM pamäte a na uloženie dát poslúži 16 GB interné úložisko. Kombinácia týchto komponentov a solídnej 3120 mAh batérie zabezpečuje naozaj dlhú výdrž na jedno nabitie. Nezabudlo sa ani na 13 MPx hlavný fotoaparát, no toto sa, bohužiaľ, nedá tvrdiť o LTE pásme B20, ktoré tento model postráda. S dvojročnou európskou zárukou a a dodaním zdarma (Free Airmail) Xiaomi Redmi 4A vychádza 93 €. Pri jeho kúpe nezabudni využiť kupón redmi4A16gSK.

Kupón aplikuješ nasledovne:

Xiaomi Redmi Note 4X Global

Cena s dvojročnou zárukou: 142 €

Na záver si e-shop iBuygou pre nás pripravil aj akciu na celkom možno najlepší smartfón nižšej strednej triedy. Ten nesie označenie Xiaomi Redmi Note 4X a na prvý pohľad láka predovšetkým luxusným čiernym prevedením hliníkovej konštrukcie. Tá obkolesuje celé zariadenie až na prednú stranu. Na ňu sa zas dostal 5,5-palcový FullHD displej, ktorému s vrchnej strany robí spoločnosť 5 MPx selfie fotoaparát. Na druhú stranu ten zadný dokáže vytvárať 13 MPx fotografie a priamo pod ním sa nachádza aj skener odtlačkov.

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 4X Global s dvojročnou zárukou za 142 €

V útrobách tohto prístroja tlčie 8-jadrový procesor Snapdragon 625, ktorý kolaboruje s akcelerátorom Adreno 506, 3 GB RAM a 32 GB internej pamäte. Najväčšou výhodou tohto smartfónu je však ozrutná 4100 mAh batéria, ktorá zaručí naozaj dlhú výdrž na jedno nabitie. Keby náhodou nevieš, tak o tento telefón si môžeš aj zasúťažiť, pričom viac informácii nájdeš vo videu vyššie. Ak sa ti však nechce čakať, môžeš si ho zakúpiť za 142 € a dostaneš k nemu zdarma ochranné puzdro spolu s tvrdeným sklom na displej. Doprava rovnakou európskou metódou stojí 7 €.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom