See, jeden z najväčších seriálových hitov streamovacej platformy Apple TV+, sa onedlho dočká druhej série. Tá svoj príchod pripomína v pôsobivej upútavke, kde pozornosť okrem charizmatického Jasona Momou púta ďalšia vychádzajúca hviezda Hollywoodu, svalovec Dave Bautista, informuje Collider.

Na čom si Apple TV+ vychutnáš v skvelej kvalite?

Pozri si ho na 58-palcovom televízore s technológiou Ambilight, 4K rozlíšením, operačným systémom Android a podporou HDR10+.

PREČÍTAJ SI CELÝ –>ČLÁNOK<–

Práve Bautista bude patriť k ústredným hereckým posilám druhej série postapokalyptického hitu, ktorý v novembri 2019 sprevádzal spustenie Apple TV+ a tešil sa veľkej diváckej popularite.

Seriál zasadený do postapokalyptickej budúcnosti, kde väčšinu ľudstva zdecimoval smrtiaci vírus a tí, ktorí prežili, sa stovky rokov rodia slepí, okrem netradičného zasadenia zaujal predovšetkým účasťou jednej z hviezd Hry o tróny, Jasona Momou.

Rodák z Havaja, ktorý si renomé vybudoval aj rolou Aquamana v rovnomennej celovečernej snímke, v seriáli od Apple stvárnil vodcu jedného z klanov menom Baba Voss, chrániaci svoj kmeň a predovšetkým deti, ktoré sa narodili so zdravým zrakom.

Kým v prvej sérii vrásky hlavnej postave robila predovšetkým nemilosrdná Kráľovná Kane, pokračovanie by malo priniesť omnoho osobnejšiu príbehovú zápletku.

Resty z minulosti

Baba Voss sa totiž bude musieť postaviť svojej minulosti a urovnať spory so svojím nemenej mocným bratom Edom, ktorého v druhej sérii stvárni bývalý wrestler a čoraz populárnejší herec Dave Bautista.

Bautista je známy predovšetkým ako Drax zo Strážcov galaxie, naposledy si ho mohol vidieť aj na Netflixe v akčnej zombie snímke Army of the Dead, ktorá sa medzičasom stala jedným z najúspešnejších filmov Netflixu.

Dvojminútový teaser nám o zápletke príliš veľa nepovie, je však jasné, že bratia medzi sebou nemajú najlepší vzťah a Jason Momoa je pri snahe zachrániť svoju dcéru ochotný ísť cez mŕtvoly.

Druhá séria na Apple TV+ štartuje v piatok 27. augusta, pozostáva z ôsmych dielov, ktoré budú vypúšťané epizodicky každý týždeň. Zároveň je isté, že Momou si v seriálovom hite ešte užiješ, ešte pred premiérou druhej série bolo potvrdené aj ďalšie pokračovanie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom