Príchod iPhonu X na trh je už neodvratný. Počas najbližších týždňov začne Apple prijímať predobjednávky a odosielať prvé kusy.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

iPhone X si rozhodne nemôže dovoliť každý a mnohým sa nesníva ani len o jeho základnej verzii, keďže už tá stojí na Slovensku cez 1100 €. Avšak existujú aj takí jedinci, ktorí majú na svoj vysnívaný iPhone pripravený väčší rozpočet a nerobí im problém vysoliť zaň niekoľko tisícok eur. Na výber majú napríklad z týchto:

Aurum (2950 €)

Nenechaj si ujsť
Má naozaj pravdu. Steve Wozniak povedal dôvod, prečo sa iPhony predávajú výborne aj vďaka vysokej cene

Za všetkými prémiovými modelmi stojí výrobca Legend, pričom prvým je model The Aurum. Za 2950 € dostane zákazník 256 GB iPhone X s vrstvou 24K zlata, Apple logo z perly a rámik z 18K zlata. Stále málo? Tak sa priprav aj na slúchadlá EarPods z 24K zlata a s koženým vreckom.

Corium (3190 €)

Za model Corium zaplatíš 3190 € a opäť dostaneš šasi z 24K zlata a pravej krokodílej kože. Nechýba ani logo z perly a prvky zdobené 18K zlatom.

Classique (3290 €)

Pokiaľ máš ešte väčší rozpočet a potrpíš si na ešte exkluzívnejší dizajn, možno ťa zaujme Classique. Ten stojí 3290 € a ponúka logo vyrobené z diamantov triedy VVS1.

Fusion (3390 €)

Lu (3590 €)

Momentum (3790 €)

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
0%
Mám to
33%
Nepáči sa mi to
33%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.