iNew vstupuje na trh inteligentných hodiniek s novými iNew H-One

Teraz čítate
iNew vstupuje na trh inteligentných hodiniek s novými iNew H-One

banner-mi4s
Pomerne populárny výrobca iNew, ktorý sa preslávil najmä vďaka svojmu smartfónu iNew V3, si opäť získava pozornosť publika novým počinom. Tým sú úplne nové inteligentné hodinky H-One, ktoré sú vlastne úplne prvým zariadením výrobcu svojho druhu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

iNew samozrejme nie je prvým výrobcom, ktorý vstúpil popri výrobe smartfónov aj na trh so smartwatch. Podobný krok už urobili aj výrobcovia ako No.1, Huawei, Oukitel, či Ulefone. Do hry teraz vstupuje aj iNew so svojimi H-One, tak sa teda poďme pozrieť na to, čo si pre nás prichystal.

iNEW V3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

 

H-one-watch-1
Pri väčšine čínskych hodiniek sme si už zvykli na používanie čipsetu MediaTek rady MT250xx. iNew na to však ide vlastnou cestou a hodinky vybavil nie práve najznámejším Texas Instruments 2640. Obsah sa bude zobrazovať na 1.54-palcovom displeji s rozlíšením 240 x 240 pixelov, ktorý je zo všetkých strán chránený nehrdzavejúcou oceľou. Celkové rozmery hodiniek sú 53 x 41 x 11.25 mm, pričom v sebe skrývajú aj 220 mAh batériu s napätím 3.8V. Hodinky prichádzajú na trh s prívlastkom „health watch“, teda ako väčšina hodiniek, aj tieto budú slúžiť hlavne na monitorovanie spánku, športových aktivít, srdcového tepu a dokonca aj krvného tlaku. Cena hodiniek zatiaľ nie je známa.

H-one-watch-2

Rozmery53 x 41 x 11.25 mm
CPUTexas Instruments 2640
Senzorový čipOsram 7050
Batéria3.8V, 220mAh, Li-Po
Bluetooth4
Snímač srdcového tepuPodporuje
KrokomerPodporuje
Snímač krvného tlakuPodporuje
Displej1.54″, TFT, 240 x 240 pixelov
Predná strananehrdzavejúca oceľ SUSS304
Zadná stranapolykarbonát + vákuum
Sledovanie spánkuPodporuje
Meranie prejdenej vzdialenostiPodporuje
Meranie spálených kalóriíPodporuje
Inteligentný budíkPodporuje
Zaznamenávanie polohyPodporuje
Možnosť odpovedať na hovoryNepodporuje
Podpora operačných systémoviOS / Android

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent strednej školy so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Vo voľnom čase rád píšem články, pozerám seriály a tiež bicyklujem. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.