banner-mi5Spoločnosť Gionee nepatrí práve k najznámejším čínskym výrobcom smartfónov, no záujem spotrebiteľov v Číne a Indii ukazuje, že výrobky tejto firmy dokážu zaujať. Zaujímavou novinkou Gionee je model, ktorý prichádza s kvalitnými špecifikáciami a dizajnom známym hlavne z minulosti. Jedná sa o véčkový model Gionee W909.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Prvotné informácie o tomto smartfóne prezradila aplikácia Geekbench a certifikačná organizácii TENAA. Už tieto správy hovorili, že s výkonom nebude mať Gionee W909 problémy a jednotlivé vlastnosti vyzerali viac než zaujímavo. Samotné špecifikácie a dizajn boli následne potvrdené na oficiálnom predstavení modelu.

Gionee W909-8

Gionee W909 vďaka svojmu dizajnu prichádza s dvojicou IPS obrazoviek o veľkosti 4,2-palca s HD rozlíšením. Rozmery smartfónu sú 124.1 x 62.8 x 16.5 mm, pričom hmotnosť sa zastavila na úrovni 207,7 g. Vo vnútri zariadenia pobeží 64 bitový procesor MediaTek Helio P10 s ôsmimi jadrami. Potvrdili sa aj správy o 4 GB RAM pamäti a 64 GB vnútornom úložisku. To bude možné rozšíriť aj pomocou microSD kariet až do veľkosti 128 GB. Fotoaparát s rozlíšením 16 MPx je umiestnený na zadnej strane zariadenia a vpredu pôjde o 5 MPx snímač. Android 5.1 prichádza s nadstavbou z dielne Gionee a batéria o veľkosti 2530 mAh zapadá do priemerných hodnôt.

Gionee W909-13
Zaujímavé je vyhotovenie zadnej strany Gione W909, ktoré bude z kvalitnej kože. V spodnej časti nájdeme nový USB Type-C konektor. Štartovacia cena nového „véčka“ od Gionee sa bude pohybovať okolo 541 €, čo je pomerne vysoká čiastka, no vzhľadom na náročnosť výroby sa spoločnosti veľmi nečudujeme.

Zdroj: Androidheadlines.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú