Smartfónový priemysel sa vyvíja raketovým tempom a jedinečná hardvérová výbava už dávno nie je výsadou iba vlajkových lodí renomovaných spoločností. Skutočne lákavé špecifikácie môže teraz zákazník nájsť aj u menej známych výrobcov, čoho skvelým príkladom je spoločnosť Gionee.

V tejto dobe mnohí výrobcovia vybavujú svoje smartfóny na zadnej strane duálnym fotoaparátom. Spoločnosť Gionee ale zašla ešte ďalej a zákazníkom prináša dva snímače fotoaparátu aj na tej prednej. Disponuje nimi novinka s názvom Gionee S10. Aj keď nie sú tieto smartfóny vo svete príliš známe, tak mnohí výrobcovia predstavili niekoľko modelov pod vlastným logom, čo len svedčí o ich potenciáli. Jedným zo zaujímavých kúskov je tiež model M6S, ktorý do vienka dostal batériu s ohromnou kapacitou až 6020 mAh. Svoj talent vyrábať skvelo vybavené smartfóny Gionee dokazuje aj pri poslednom modeli S10.

Gionee S10zdroj fotografie: Gionee

Nenechaj si ujsť
Gionee M2017 je unikátny v každom smere. Prináša dve batérie, zahnutý 2K displej, luxusné materiály a astronomickú cenu

Jeho hlavnou doménou sú práve 4 snímače fotoaparátu, pričom jedna dvojica sa nachádza na zadnej stene zariadenia a druhú výrobca umiestnil nad 5,5″ FullHD displej. Hlavný snímač zadného duálneho fotoaparátu prichádza so 16 MPx rozlíšením a spolupracuje s ním sekundárny 8 MPx fotoaparát. Podľa informácií od výrobu má jeden z nich obsahovať aj clonu f/1.8, ktorá svoj potenciál odhalí najmä pri horších svetelných podmienkach. K ďalším funkciám duálneho fotoaparátu patrí tiež možnosť vytvárania 3D fotografií či meranie vzdialenosti. Milovníci selfie fotografií určite neodolajú hlavnému prednému 20 MPx snímaču a jeho 8 MPx dvojníkovi.

Gionee s10zdroj fotografie: Gionee

Gionee pri návrhu S10-ky ale dbalo aj na dostatok výkonu, ktorý poskytuje procesor MediaTek Helio P25. Pre ešte lepší používateľský zážitok je k dispozícii veľká 6 GB operačná pamäť RAM. Tá nebude mať s multitaskingom absolútne žiaden problém. Za zmienku tiež stojí slušných 64 GB interného úložiska, predinštalovaný Android 7.0 Nougat a 3450 mAh batéria. Pokiaľ ťa Gionee S10 zaujalo, tak budeš mať bohužiaľ problém tento kúsok zohnať mimo domovskej Číny. Tam si ale pre zákazníkov výrobca pripravil veľmi prijateľnú cenovku, ktorá je mierne pod hranicou 340 € a na výber je hneď niekoľko farebných variantov.zdroj fotografií: Gionee

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú